Únor 2009

Plán selhal

28. února 2009 v 16:52 | Bohužel
Je to velice překvapivý, ale můj čtenářskej víkend se lehce bortí, jelikož zatím z neznámých přícin mě dneska bolí hlava( za účelem zjištění příciny sem sestavil speciální komisi s názvem: Kam se poděly moje peníze z peněženky), takže z čtenářského víkendu se stává čtenářská neděle - doufejme, že to výde
A jináč pro sklerotické čtenáře - mám za týden svátek, takže očekávám dary
Toť vše du si zase lehnout

Takže všecko při starým

27. února 2009 v 18:38 | Anonymní abstinent
Autor jménem čtenář mystifikuje čtenáře tím, že prý bude celý víkend čtenář.. Já bych to viděl spíš na supermana.

Zajímavej víkend

26. února 2009 v 16:50 | čtenář
Takže dneska sem s i v knihovně pučil 700 stránkovou knížku, která je v AJ a musim jí vrátit v pondělí, takže asi budu mít čtenářskej víkend.
To se z toho snad dneska budu muset vylejt

Má cenu ještě žít??

24. února 2009 v 15:57 | Říznout či ne?
Stala se mi tragická věc a teď přemýšlím, zda má smysl vůbec pokračovat v tuté existenci. Do této doby jsem měl celkem klidný život, ale to teď končí. Přemýšlím, zda vůbec dokážu žít novým stylem, zda se dokážu přizpůsobit. A bohužel nenacházím odpověď..... Prostě nevím jak dál....
Asi by se hodilo popsat vzniklou situaci.
Vše se začalo odehrávat v červnu... Byl to takový pěkný měsíc, který byl ale toutu událostí zcela zničen...
Byla mi přidělena bakalářská práce. Moje práci se z větší části skládá z rešerže.. Byl sem štastný, že nemusím nic vymejšlet( konstruovat).
Fintovně sem si zjistil, zda se v knihovně nenachází nějaká podobná bakalářská práce. A nacházela se. Vlna euforie stoupala. A včera sem navštívil knihovnu. Podal sem žádost na půjčení bakalářské práce. A paní u přpážky mi řekla ať přídu za 15 minut, že mi jí přinese. Úroveň euforie byla skoro na maximu. Skoro sem nemoch ani vydžet těch 15 minut.
Po 15 minutách sem naběhnul na přepážku, kde se leskla vytoužená bakalářská práce. Jiže chybělo jen předložit JISku a byla moje. Již sem natahoval moje prsty na bakalářku, když v tom mi ta paní řekla, že mám nevrácenou knížku a že mi teda tu bakalářku nemůže pučit. Ta zpráva mnou projela jak blesk. Chvíli sem se nezmohl ani na slovo. Nakonec se mi paní povedlo přemluvit( podleštit) a bakalářku mi půjčila. Úroveň euforie už nebyla měřitelná( praskla mi guma u trenek).
Doběh sem ke stolku a začal sem hltat každou stránku a v tom to přišlo....
Ta bakalářka byla z roku 2005. A já sem zjistil, že v té době byl jiný systém výpočtů a tudíž mi je ta bakalářka úplně k hovnu. A já sem byl postavem před situaci, že to nemám, kde obšlehnout a že budu snad asi muset něco sám vytvářet. Smutek byl neskutečný.... Propadal sem návalům depresí... Nevěděl sem, zda to se mnou nesekne... Já a vytvářet hodnoty - to je jako Kout( prosperující město) a Přestavlky( zapadákov)...
Takže sem přijel domů a všude sem viděl kuchařskou mačetu - a jak se říznu a uvolnim napětí....
Nakonec sem šel na pivo. A dneska začínam hledat jiný zdroj, kde bych moh obšlehnout bakalářku. Začal sem tím, že leštim na různých místech po mailu - už mi přišla jedna kladná odpověď, takže to zas tak hrozný asi nebude
Takže kdyby něco, tak nic
Pointa na závěr - mimozemšťani = hipíci

Čím bych chtěl být?

24. února 2009 v 15:25 | Zorro
Chci bejt mimozemšťan, protože jsou zelený a maj tykadla plný zelený. Jejich kosmický lodě jsou obří bary plný chlastu a dalších mých koníčků jako třeba matematiky a tak... Proto Mulder a Sculyová byli tolik posedlí hledáním mimozemskejch civilizací- protože to byli neléčený alkoholici...

Zamyšlení

22. února 2009 v 15:27 | Myslitel
Takže tématem dnešního článku je zamyšlení. Takže se všichni zamyslete.....
A já du domů
Ne to bych vám přece neudělal. No i když - víte co? Ja na vás seru a du domů

Uvedení na pravou míru

19. února 2009 v 16:26 | Mat(ka)
Takže je sice pěkné, co se tady můj pseudospoluautor(nazveme si ho pro interní potřeby článku Anglický rohlík) snaží vytvořit, ale já bohužel to již dál nemůžu trpět a musím na to zareagovat - jelikož není času nazbyt, tak to vemem ve stručnosti. Takže je sice pěkné, že se tady snaží vytvářet dojem učeného člověka v oboru Emařství, coolařství, drogařství, prostřelených trenek, záplatování prostřelených trenek, ..apod, ale pravdou je že o tom oboru ví celkem málo - já jako fintovní blogař sem se spojil s kapacitou našeho národa na všechno - panem Lolíkem PodřízniSiSvojeCoolTrenky ( aneb PiercingVPrdeli - nechtějte vědět, jak sem to zjistil) a ukázal sem mu tyto články a musím říct, že byl zhrozen( až natolik že si musel jít na chvíli zařezat do kabinetu). Po chvíli se vrátil( o 1 litr krve lehčí) a začal mi vyprávět jak to vlastně s tím systémem bylo. Prvotně bych chtěl říct, že sem nedostal copyright to zde zveřejnit, ale co - já už sem byl od mlada( kde ty časy jsou - člověk nemusel řešit, zda si má koupit za vydělané peníze tryskáče nebo jachtu) copyrightovej pirát( samozřejmě za to nenesu vinu - za všechno můžete vy - ano ty). Takže jak to všechno bylo:
Jednou dávno žil jakýsi týpek - homo erectus - nazveme si ho pro interní potřeby článku Paluch( fintovně zamlžuju jeho jméno aby nikdo neviděl o koho jde, páč ten týpek stále žije někde v koutě). A takhle si jednou seděl na svym kameni a přemejšlel, co bude dělat. Jelikož ho nic nenapadlo( byl lehce dutos - coý je jasný páč žil v době neandrtálců), tak tam seděl a drbal se na zadní části těla - na zádech. A kdyby nepřišla potopa světa, tak tam sedí dodnes. Jelikož byl opravdu dutos, tak se drbal, tak dlouho až se prodrbal do krve a v tom najednou ucítil jistou úlevu a proto se začal drbat i na jiných místech a zjistil, že při prvním výstřiku .. teď sem ztratil myšlenku... co tak mohlo vystříknout??? hmmm toť složitá otázka... ahhhh už vím, dyť je to přece úplně jasný, když se jedná o homo erectuse - no vystříkla krev a už byl skoro na vrcholu extáze( ano o dva roky později začal vyrábět extázi) a v tom přišel jeho kamarád - nazveme si ho pro interní potřeby článku Tučňák( opět fintovně zastřeno, abyste nezjistili, že jde o tučňáka z E4C - a sakra) a ptal se ho: " Hjkshhiuhr sdhsjdnskd sdhsdkbwuzs dskbdsbd?"( to jejich dialekt - je to přechod mezi východorumunskou azbukou a západokubánským doutníkem) a on odpověděl: " TWHhuihbskjshgd dsiodhsiodbi dowihwdwiuor wdwidiwodhwd wdkw!!" ( všímněte si hlavně důrazu na třetím slově - to bylo u nich obvyklé). A on zareagoval: "ajsaj" a on odpověděl "jskaofdhusa" a poté ho zabil - já si myslím, že tento čin se dá ospravedlnit na základě rozobru jejich debaty - kdopa by si nechal líbit nazvání "dskbdsbd" - to je vrchol).. No a takhle vzniklo sdružení EMO - nejdříve mělo pouze jednoho člena a poté se rozrostlo, ale to až v dalším článku. Nyní musím na soud kvůli žalobě, co byla na mě podána kvůli ochraně autorských práv..
Příště( pokud nebud za katrem) tak si dáme pokračování gangu EMO a poté se dostaneme na upravení článku milého Anglického Rohlíka

Odpověď na všetečné otázky čtenářů

18. února 2009 v 19:15 | Rad(ka) |  Cool(ový) snadno a rychle
Ahoj všem! Po zveřejnění první části mého seriálu, o tom jak být COOL, se v mé emailové schránce darujigenetickymaterial@takdelejtedokudmamhemzivost.somrak objevilo spoustu dotazů, na které bych rád odpověděl než se vrhnu do dalšího dílu. Takže jsem připravil takové FAQ (čti fak Jů (a Hele taky)), otázky jsou seřazeny podle toho jak byly časté od nejčastějších po ty méně časté. Tak to nebudeme dál prodlužovat a hurá do toho.

1. Chtěl/a bych tě do postele jako didla...
Bohužel to není možné, jelikož spím pouze se svým plyšovým medvídkem, kterého jsem si koupil, když na mě koukal z výkladní skříně (shodou okolností jsem poslouchal stejnojmenou píseň od Michala Nízkotučného)

2. Ukážeš kozy?
Kozy ukazuju celkem pravidelně každou sobotu odpoledne v Betlémské kapli a po celou neděli na Kozím hrádku

3. Jaké bereš léky,jak často a čím je zapíjíš?
Nejvíc ujíždim na Prostenalu a to 5x denně, pak následuje Neurol, kterej je taky výbornej. Dál už jen stručný přehled Trental, Buronil,Ludiomil a pak taky občas ( cca 200x ročně) extázi. No a čím to zapíjím? No jakožto vlastenec přece pivem, to dá rozum.

4. Co děláš ve svém volném čase?
Abych se přiznal tak moc volného času nemám, protože mimojiné přednáším na ČVUT, mé přednášky se nazývají "Jak být zvládnout techniku COOL stylem". Občas jezdím i do zahraničí a pomáhám hledat nebezpečné teroristy, i v této oblasti mám úspěchy jelikož jsem to byl já kdo našel Sadáma Husajna, ale nechci se chvástat.. Bylo to prostě tak to jsem si doma zapomněl prostenal a tudíž jsem často a přerušovaně chodil na malou stranu a protože jsem shodou okolností i ekolog tak jsem nechtěl svou přeéčkovanou močí znečistit půdu Iráku, proto jsem hledal něco, kam bych svůj častý a přerušovaný přebytek "uložil". No a při vykonávání potřeby se stala ta věc, že jsem počural Sadáma. On si myslel, že venku prší a měl strach, aby se ve své skrýši neutopil a najednou byl venku a mně už stačilo ho jen zatknout a předat světské spravedlnosti. Ve vší tichosti mi následně George Bush předal řád Zlaté prostaty, což je jedno z nejčestnějších vyznamenání v USA (podíl prostatiků v této zemi je 98%, zbytek jsou transsexuálové) Při tom všem vidíte, že mi moc volného času (třeba na kurvy) nezbývá.

5. Pošleš mi svojí fotku s podpisem?
Ne nepošlu, protože nevím kam.

6. Chceš poslat mojí fotku s podpisem?
Di domů..

7. Co máš rád za muziku?
Třeba Evu a Vaška, Moravanku, My chemical romance (to je True COOL kapela) a Podřež si žíly.

Toť jsou odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Na závěr bych chtěl uveřejnit jeden líbesbríf pro mě, který bych si dovolil označit jako dopis měsíce, tak tedy:

Ahoj Franto! Menuješ se Franta ne? To je fuck woe hAHahaha, si hrozne cool, moc se mi lybi twuj blogiiiiiiisek a lavuju te. hahahaha moje MENO je MaruS(hka) ale kamici mi rikaj hrusHka... to je dobry co prej hej tyWE, ja si myslim ze sem taky cool jako ty co si myslis ty MOJe lasko? taky me laskujes? chtela bych od tebe dyte. je mi sice 12 ale to je jedno hahaha. bydlim na vesnici a tam to delame vsichni ja jich mela nejvyc ue vsech pychala sem celou vesnycy a tedy chcu tebe hahaha. si cool. zeru te woe upa mocynki si supe niga yeh <3 :o**** tak ahuuuujek lovisku

Svět se zbláznil

16. února 2009 v 18:14 | Armageddon
Upozorňuji předem čtenáře se slabým srdcem nebo svěračem, aby dál nečetli. A všichni ostatní si sedněte, pokud teda stojíte( či poskakujete)...
Zrovna jdu na pracovní pohovor - ano já možná budu pracovat.... Je to tady
Rád bych vám napsal více detailů, ale musím mazat, abych hned na poprvý nepřišel pozdě
Víc detailů až dorazim...
Takže sem zpět:
Musím říct, že sem se dlouho tak dobře nezasmál. Přednášející na pracovní prezentačce byla údajně úspěšná studentka ZČU a úspěšná pracantka v nabízeném systému.
Prezentace trvala asi 45 minut a po 5 minutách sem skoro usnul. SLečna se snažila o jakýsi odborně-ekonomicky pojatý výklad nabízeného systému přivýdělku. Bohužel její snaha zakrýt, že jde vlastně o pyramidový systém, nebyla moc efektivní. Snažila se opírat o jisté "ekonomické" knihy jistých "úspěšných" lidí, kteří údajně zbohatli díky tomuto systému... No asi po 15 minutách sem už nevydržel a musel sem se začít smát - problém byl v tom, že většina lidí, co tam byli se mnou, tak hned na začátku prezentace vytáhli trhačky a tužky a psali si každý druhý slovo, co bylo řečeno a tak můj smích nebyl pochopen a bylo na mě divně pohlíženo.. Poté slečna vytáhla jakýsi graf, kde chtěla poukázat, že 90% lidí pracuje jako zaměstnanci či živnostnící a že tato skupina, když si chce vydělat, musí tomu obětovat nějaký čas - což o to, to je asi pravda.. Ale pak začla mluvit o druhé skupině, která nemusí hnout ani prstem a má vatu( zde by se již dalo polemizovat, ale budiž) a to hlavní přišlo pak: "Pokud se zapojíte do našeho systému, tak se díky tomu dostanete do skupiny 2." Bohužel já sem člověk, kterej se nevydrží nesmát, pokud někdo nahodí ňákej dobrej fór... A zase na mě čumili jak na debila..... Nejzajímavější bylo, že většina lidí, co tam byli se mnou, jí ty blafy žraly - no každej jak chce
Zkrátíme to : na závěr se mě týpek, kterej mi tam pozval ptal, zda mě prezentace zaujala - na to sem mu musel odpovědět, že bohužel pyramidový systémy nepodporuju... Snažil se mě chvíli přesvědčit, že se nejedná o pyramidový, podomáckej systém - bohužel neuspěl.. Na závěr mi řek: " Já už 17 let studuju a zatím mi to nic nedalo - až bych dostudoval, tak bych šel do práce, kde bych 40 let pracoval a byl bych stále skupina jedna"... Musím říct, že v tý chvíli sem nevěděl, zda se mám smát či brečet.. Dlouho sem hledal slov na tuten blábol... Nakonec sem mu řek, že pokud se díky tomu systému dostane do druhé skupiny, tak tím popře veškerý ekonomický zákony, který tady jsou a že asi nechápe moc ekonomiku potažmo vzdělání k čemu jsou - člověk se musí nejdřív něco naučit( s něčím přijít) a pak může jít na pracovní trh a pokud je člověk schopnej dokáže se dostat do těch 10% sám bez ňákejch pseudopokusů o oškubání lidí.... Chvíli na mě koukal a pak mi podal ruku a řek mi nashle.. asi nepochopil mou myšlenku - to se mi občas stává
Toť asi tak vše a zejtra nahodím slibovanou kritiku článku Cool jako EMO

Začínáme od paty

16. února 2009 v 9:53 | Pat(ka) |  Cool(ový) snadno a rychle
Takže první část našeho nekonečně konečného seriálu je zde. Dnešní článek se bude týkat hlavy respektive účesu... Takže úplně ze všeho nejlepší, pokud chcete být COOL, je nosit účes na Adolfa tzv. patka. Co na tom, že nevidíte stereo, protože patka zakrývá jedno oko, hlavně, že jsme COOL. Často se bude stávat, že patka nebude držet, proto mám jednoduchou radu-přilepte si jí nějakým lepidlem nejlépe Loctite či něco podobného. Někteří lidé si vlasy tuží nebo gelují, ale to jsou pouze pozéři, protože jejich řešení není trvalé a my chceme být přece true and forever cool, že. Aby jste mohli mít patku musíte mít dlouhé vlasy, v dnešní době není problém si vlasy nechat nastřelit. Toto se děje mnoha způsoby, ale nejlepší, nejpraktičtější a NEJlevnější je udělat si to doma svépomocí, přece jsme Češi, národ kutilů.. Nejdůležitější potřeba je něco, čím si vlasy nastřelíme. Počáteční investice do této pistole se vám vyplatí, protože ji koupíte jednou a už víckrát jinou potřebovat nebudete. Pro naše účely postačí pistole pružinová, cena cca 500Kč, což je téměř zadarmo. Výhodou je, že je dle výrobce humánní, bezbolestná a bezstresová, takže pro naše účely to je úplně ideální nástroj..
Pokud nechcete z jakéhokoli důvodu vlasy(jste skin, maminka vám to nedovolí a podobně...) a přesto chcete být cool neklesejte na mysli i pro vás tu mám řešení. Tímto elegantním řešením je čepice typ čupřina viz. obrázek nebo tzv. hip hap hop kšiltovky. Nebojte se, že jsou tyto kšiltovky
pouze pro lidi co poslouchaj hipec, to je pouze dogma, které používají modní "kacíři" a důchodci z důvodu nepochopení a vůbec neochoty pochopit nás cool lidi. Jestliže potřebujete důkaz tak se stačí podívat na MTV, kde je spousta niggaz a black brothers, který takový kšiltovky nosí a ty přece musí bejt cool, když jsou na MTV ne.... Důležité!! Nikdy nenoste kšiltovku rovnou na hlavě, mějte pod ní aspoň ještě jednu nebo radši dvě, obecně platí čím víc tím líp. Pokud jste socky můžete si vzít šátek, který používá vaše babi, když chodí v neděli do kostela... Vzorem pro vás může být třeba takový 50-ojro. V deseti prodával crack mladým lidem a dětem, nedokončil střední školu a přesto ho celý svět má za COOL týpka. Z toho plyne mimojiné i to, že klidně nemusíte chodit do školy, aby jste byli COOL (já už taky nechodím do školy), další podrobnosti vyjdou v samostatném článku, který se bude týkat toho jak se COOL chovat. Toť vše, co se týká hlavy. Poučení z dnešního článku: " Když chcete být COOL tak je jedno jestli máte v hlavě nasráno či ne, důležité je pouze kolik ojro utrátíte za účes případně pokrývku hlavy".