Květen 2009

Navždy cyklistou

28. května 2009 v 19:01 | Schumacher na kole
Takže sem si řek, že po několika letech obnovím svou kariéru cyklisty. A řek sem si, že budu jezdit na výlety na samé zajímavá místa.
Takže sem si opravil kolo. A pln nadšení a očekávání jsem vyrazil. Zde je důležité upozornit, že kolo bylo bratrovo a on tam má takový ty spešl šlapky s tima spešl botama jak se tam musí spešl nakopnout ta spešl bota a pak se musí spešl škubnout do strany, aby se ta spešl bota uvolnila. Chvíli sem studoval systém, jak to fachá, ale pak sem si řek, že sem přece z Vejprnický a tudíž to pochopim za běhu.
Takže sem nased před barákem na kolo. Zde by se hodilo zdůraznit, že bydlím naproti škole a bylo to kolem 11:30, takže si rodiče/prarodiče chodili pro svoje dítka. Bohužel v tomto příběhu nemohu vinit boha, páč mi poslal jasné znamení. Při nastupovaní sem si roztrh kraťasy v rozkroku... ano byly zánovní. Nedbal sem počátečního neúspěchu a pokračoval jsem dál. Nasedl sem na kolo a pln ruforie sem se rozjel. Cítil sem jak adrenalin proudí do žil a nahodil jsem americkej úsměv. Když v tom sem zjistil, že mám řidítka celkem nízko a proto sem se rozhod zastavit a zvýšit si řidítka.
V tom byl ale trošku problém. Týkalo se to výše zmíněného spešl stylu šlapek( myslím jako šlapek těch šlapek ne šlapek tamtěch šlapek ok?). Existuje mezi pár lidí, kteří viděli kolo tak max. z vlaku, páč jsou bůčkové a furt jenom lejou a proto popíšu systém zastovování.
Takže: 1. Aplikujeme brzdní systém
2. Při malé rychlosti (v=dráha/čas) provedeme derivaci odporu vzduchu a poté zintegrujeme polohu slunce vůči rovníku.
3. Pokud výjde mínus 6, tak si rovnou hoďte mašli páč ste v matrixu.
4. Pokud výjde 300, tak si rovnou hoďte mašli, pač ste dub na matiku.
5. Pokud to výjde akorát začneme s náklonem na stranu kam pomalu začneme vysouvat nohu a pomalu se dotkneme země a zastavíme - pokud si přitomto manévru zlomíte nohu, tak si hoďte mašli, páč ste dub na n-tou .
6. Zastavíme.

Mě bohužel nastal problém v bodě 5. Začal jsem s náklonem, ale nepovedlo se mi vyndat nohu z tý spešl šlapky, takže sem se skácel. Následkem čehož si lidi, co si šli pro dětičky o mě mysleli, že sem asi našrot v 11 hodin dopoledne( ne že by se to eště nestalo, ale to zrovna nebyl tuten příklad )...
Pointa: cyklistická kariéra skončila a vracím se k leštění klik.
Váš Schumacher na Klice

Trenky na střeše

8. května 2009 v 17:35 | Politolog
Včera se mi stala taková zajímavá věc, která nejde jinak vysvětlit než paranormálními jevy. Proto bych rád tímto kontaktoval Muldera a Scullyovou, jestli by mi nepomohli najít řešení. P.S. cesťák neplatím....
Takže bylo to asi takhle:
18:00 1. idea: Budu koukat na hokej doma a přitom se budu učit. V pěnežence 800Kč.
18:10 SMS: Neskocime nekam na hokej?
18:11 odpoved: Jo ale pudu az na osmou.
18:12 SMS Nepudem uz na 7?
18:13 Odpoved: Ne az na 8.
18:30 Hele tak pudem uz na 7.
2.idea: Po hokeji pudu hned dom.
22:30: Skoncil hokej.
22:31 Objednavam si dalsi.
22:35 Nepojedem na Debilostroj?
22:39 (ano premejslel sem 4 minuty ) Ne du domu.
22:42 Zavolán odvoz do Plzně
23:00 Přijezd do Plzně - všude samej kudrnáč. Dostávám chuť někoho skalpovat
23:59 Koncetrace kudrnáčů se zvyšuje.
0:10 Jeden kudřnáč usíná, stav kudrnáči vs nekudrnáči se začíná vylepšovat.
1:00 Pivo ( ano do té doby sem nepil)
2:00 Paruka byla prozrazena tudíž sem byl odsouzenej ke koupi lampy i přesto, že tvrdej nepiju
3:00 Debata nad tématem Existence Boha.
3:01 Kafe po kterém druhý kudrnáč opět usíná.
3:30 Druhý kudrnáč vstává.
4:15 Odjezd taxi směr domov.
4:45 Sleep. V pěněžence 200Kč.

Takže bych jako chtěl vidět, jak je to možný. Budu nad tím přemejšlet, jelikož mám plán, že budu dneska večer doma... Takže nashledanou někde v hospodě