Listopad 2009

Pointa nad pointou

29. listopadu 2009 v 13:08 | SarkoFarka
Chtěl jsem sem napsat další širokosáhlé pointní pojednání, ale bohužel musím z rodinných důvodů odejít, takže Vám napíšu co? Kulový
Baník

Zvyšte si sebevědomí

27. listopadu 2009 v 21:05 | Eman(cipovaný) Kapitalista antireklamista Mudr. Cvach
Dnes při své každodenní jízdě městem jsem zřel reklamní billboard, který hlásal "Zvyšte si sebevědomí-plastika poprsí pro ženy". A já se ptám: Je možné, aby se ženě zvedlo sebevědomí přímo úměrne s tím jak se jí zvedá poprsí od země? A kde je nějaké zvyšování sebevědomí pro muže? Máme si snad nechat udělat plastiku pivních břišních svalů, aby se nám vrátilo sebevědomí? Přestaneme se pak oblíkat do ženskejch hadrů, malovat si nehty, oční stíny, stříkat se voňavkama, utrácet tisíce za tělový mlíka a podobný "nezbytnosti"? Chlap má smrdět pivem, když na vás promluví musíte z něj cítit svěží rumový dech, který vás pohladí po nose a vyvolá ve vás touhu k nezkrotnému chlastání a ne aby smrděl jako vaše spolubydlící z internáty, Vejprnická 56

Stop placeným odkazům a podprahové reklamě

25. listopadu 2009 v 20:04 | Reklama kořen slova je KLAM
Placená reklama. Klikněte prosím na svou myšku!! Taky jdu na jedno. Zapnout/Vypnout editor

Středa

25. listopadu 2009 v 19:06 | Pivo je třeba
To by sme měli a já du na jedno

Rum?

20. listopadu 2009 v 21:41 | Cpt. Morgan
Rum?

2012 konec nebo ne?

15. listopadu 2009 v 21:28 | Nostradamus na rumu
Takže poslední dobou je celkem módní se bavit o tom, zda bude konec v roce 2012 nebo ne. Musim říct, že je to někdy sranda poslouchat, páč dost lidí uvěřilo jakejmsi mýtům o konci světa z důvodu konce máyského kalandáře - což je pravda asi jako, že vejprnická je prestižní škola.
Slyšet to Vinettů(kterej sice byl apač, ale tajně obcoval s dcerou mayského komorníka), tak se musí obracet v hrobě...
Nedalo mi to spát a začal se tedy investigativní novinařu a šel sem po zdroji těchto blábolů a došel sem k hrozivému zjištění... Ale nejdříve k procesu vyšetřování - zapojil sem do toho spoustu lidí - počínaje pracovníky v terénu(já) přes kancelářské krysy(též já) konče mozkem celé operac(opět ich)... Byla to rozsáhlá akce nevídaná v naší novodobé historii - každým novým kouskem se skládalo puzzle nesoucí hrozivý obraz.
Důvod pro konec světa není ňákej konec ňákýho voušochovatýho kalendáře, ani srážka s nějakou planetou, ale je to něco daleko horšího - je to naprosto nepředstavitelné, ale všechny stopy vedli k firmě Plzeňský prazdroj - chvíli sem si říkal, že jde o chybu, ale i po zpětné kalkulaci sem se dostal na stejný výsledek... A tak sem zašel za stařešinou, který sídlí na hlaváku vedle stánku s hotdogy, kde vlastní celej jeden koš. A ten mi vysvětlil(potí co sem mu dal na plasťák), že 20.12.2012 dojde PIVO(ano dojde pivo). Zapoměl sem upozornit, že lidi se slabším srdcem a svěračem by to radši neměli číst, ale teď už je asi pozdě, tak se nedá nic dělat, pokud byste chtěli odškodnění(např- za prostřelený trenky, tak se obraťte na našeho právního zástupce pana Judr. Milana Kindlojc alias titul za babku.
Tím, že 20.12. dojde pivo, bude soudný den 21.12. dnem, kdy všichni budou střízlivý a uvědp,í si, v jakym bordelu a nesmyslu žijou a většina lidí spáchá harakyry(předem se omlouvám, nevim jaký i/y se tam píše) tím, že se budou snažit se opít pomocí jiných tekutin(olej, septik, rtuť...). Zbytek co přežije jeden den střízlivý si vlastně uvědomí, že alkohol není k životu vůbec potřeba a že se dokážou postavit na vlastní nohy bez něj a následkem tohoto uvědomnění bude sebevražda, páč si uvědomí, že promrhali s chlastem půlku života..
Jak se říká, pravda je krutá, takže si myslím, že je zde o důvod víc si do konce roku 2012 užít co nejvíc šrotů, protože pak už to nepude....
Takže de se na pivko

Filozofické jsoucno

11. listopadu 2009 v 15:44 | Sokrates second
Takže byl sem dnes postaven před filozofickou otázku. Udělal sem dnes půlzápich ze stěžejního předmětu a teď se nabízí možnost jít na pivo - jenže toť je otázka... Jít na pivo či ne?
A proto sem se rozhod, že to podrobím filozofickému rozkladu.

A.Jít na pivo
Jelikož ekonomická krize stále je zde(narozdíl od výrazů politiků, že je již vše zažehnáno - ano u nich je, páč si zase přiklepli zvýšení platů(ne přímo ale přes zdaňování)), tak musim šetřit každou korunu a jít na pivo=nemít na benzín(potažmo nové skripta a na úplatky - přeci jen titul není zadarmo). Zase na druhou stranu bych zejtra ráno měl aspoň důvod nevstát na přednášku a moh bych hodit fok vlastně na celej den.

B.Nejít na pivo
Zde se nachází již více výhod: možnost studovat až do noci, být čilý a jít ráno na přednášku a pilně si vše psát.... a spoustu dalších....

A když to tak teď sepisuju, tak mi vlastně došlo nad čim to kurva já bádam - du

Takže jakobych nic neřek