2012 konec nebo ne?

15. listopadu 2009 v 21:28 | Nostradamus na rumu
Takže poslední dobou je celkem módní se bavit o tom, zda bude konec v roce 2012 nebo ne. Musim říct, že je to někdy sranda poslouchat, páč dost lidí uvěřilo jakejmsi mýtům o konci světa z důvodu konce máyského kalandáře - což je pravda asi jako, že vejprnická je prestižní škola.
Slyšet to Vinettů(kterej sice byl apač, ale tajně obcoval s dcerou mayského komorníka), tak se musí obracet v hrobě...
Nedalo mi to spát a začal se tedy investigativní novinařu a šel sem po zdroji těchto blábolů a došel sem k hrozivému zjištění... Ale nejdříve k procesu vyšetřování - zapojil sem do toho spoustu lidí - počínaje pracovníky v terénu(já) přes kancelářské krysy(též já) konče mozkem celé operac(opět ich)... Byla to rozsáhlá akce nevídaná v naší novodobé historii - každým novým kouskem se skládalo puzzle nesoucí hrozivý obraz.
Důvod pro konec světa není ňákej konec ňákýho voušochovatýho kalendáře, ani srážka s nějakou planetou, ale je to něco daleko horšího - je to naprosto nepředstavitelné, ale všechny stopy vedli k firmě Plzeňský prazdroj - chvíli sem si říkal, že jde o chybu, ale i po zpětné kalkulaci sem se dostal na stejný výsledek... A tak sem zašel za stařešinou, který sídlí na hlaváku vedle stánku s hotdogy, kde vlastní celej jeden koš. A ten mi vysvětlil(potí co sem mu dal na plasťák), že 20.12.2012 dojde PIVO(ano dojde pivo). Zapoměl sem upozornit, že lidi se slabším srdcem a svěračem by to radši neměli číst, ale teď už je asi pozdě, tak se nedá nic dělat, pokud byste chtěli odškodnění(např- za prostřelený trenky, tak se obraťte na našeho právního zástupce pana Judr. Milana Kindlojc alias titul za babku.
Tím, že 20.12. dojde pivo, bude soudný den 21.12. dnem, kdy všichni budou střízlivý a uvědp,í si, v jakym bordelu a nesmyslu žijou a většina lidí spáchá harakyry(předem se omlouvám, nevim jaký i/y se tam píše) tím, že se budou snažit se opít pomocí jiných tekutin(olej, septik, rtuť...). Zbytek co přežije jeden den střízlivý si vlastně uvědomí, že alkohol není k životu vůbec potřeba a že se dokážou postavit na vlastní nohy bez něj a následkem tohoto uvědomnění bude sebevražda, páč si uvědomí, že promrhali s chlastem půlku života..
Jak se říká, pravda je krutá, takže si myslím, že je zde o důvod víc si do konce roku 2012 užít co nejvíc šrotů, protože pak už to nepude....
Takže de se na pivko
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama