Květen 2010

PAROUBEK

30. května 2010 v 15:41 | Juch
JE V ŘITI. JUCHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.... Docela mě překvapilo, že se lidi asi celkem zamysleli a šli volit pravici;)... Doufejme, že Radek John bude v poho a podpoří pravicovou vládu...

Mam též odvoleno

29. května 2010 v 14:45 | Optimistický volič
Též sem odvolil a musím říct, že podle dnešních předvolebních průzkumů to vypádá, že levice dostala docela na prdel - juchuuuuuu.... Toť vše, du asi eště na chvíli lehnout po včerejší NicMocVelký akci(bylo to tak plánováno, ale nějak se to lehce zvrtlo):-D

Mám odvoleno....hádanka na závěr

28. května 2010 v 15:18 | Pesimistický volič
Právě jsem se vrátil z volební místnosti. Chtěl jsem všem, kteří ještě svůj hlas do volební urny nehodili popřát šťastnou ruku, ale jelikož se pro obyčejného českého člověka stejně nic k lepšímu nezmění tak nikomu nic přát nebudu... A teď slíbená hádanka: "Víte proč se volební schránce říká urna?" Přemýšlejte...

Zkušenost s nemocničním personálem ve městě piva

27. května 2010 v 22:01 | Antipoplatek
Včera jsme se s jistou osobou byli poblažit na koncertě známé nEMO kapely Neurosis a oproti původnímu plánu poblažit se, opít se a jít jsme museli, s pomocí osob zastupujících české zdravotnictví, zachraňovat opilé otřesence (nebo otřesené opilce?)

Musel jsem se zasmát

27. května 2010 v 20:54 | Modní anticoolik
V hlavní roli: used style oblečení. Vedlejší role: Já, prodavačka a neznámí módní návrháři.

Přestáhli jsme 5000...

24. května 2010 v 19:39 | Oslavenec
...návštevníků:o))) Kdo by si pomyslel, že tento blog, zabývající se INVESTIGATIVNÍMI TÉMATY, užitečnými radami a nikoliv přiblblými diplomky, trendy "osobnostmi", pošahanými seriály a jinými "důležitými" záležitostmi jednou dosáhne takové návštěvnosti? Já si to myslel

O sole sirky

22. května 2010 v 13:53 | Investigativní fokař
Dobrý den,
 Vážený čtenáři. Dnes by sme se si mohli povídat o přijetí boha a jeho následování do nebe, ale my na to hodíme fok a řeknem si něco užitečnějšího a to, jak ochcat alkoholmetr. Na jedněch stránkách sem se dočet, že ochcat policejní alkoholmetr je nemožné, ale mě to jako investigativnímu novináři nedalo a proto sem potom pátral dál a došel k překvapujícímu závěru, dalo by se říci, že až dech beroucímu. Jenže než sem stihl, vše si dát dohromady, tak se mi u dveří objevili agenti FBI(federal buzer investigativita) a BIS(blbě informovaná společnost) a také STB(sexuální transvestiti z Bulharska - Grebeníček mladší zapoměl, že byl převrat). Byl sem zaskočen. Neměl sem slov a pánové využili této situace a snažili se mě zahnat do kouta, ale jelikož máme kulatej dům, tak se jim to nepovedlo. Byl sem podroben velice intenzivnímu výslechu, který vedl agent s krycím názvem HlavaPomazaná - chvíli mi trvalo rozlousknout, proč má takové krycí jméno až poté mi to koplo - měl hlavu pomazanou máslem. Jeho styl výslechu byl velice matoucí a nic neříkající proto se výslechu ujal Franta z STB a ptal se mi Grebeníčka staršího, když sem mu odvětil, že už je 100 let po smrti, tak dostal infarkt a byl odvezen černou sanitkou. Proto se výslechu ujala agentka(ano agentka - důkaz, že kam nemůže ďábel nastrčí ženskou) s krycím názvem ProŠukalaSemSeAžSem, měla zvláštní chůzi a nohy do O. Ptala se mi na výprodeje, tak sem ji řek, že maj v lídlu slevu - její úprk by nestih ani superman. O hodinu později mi byl doručena obsílka, že se nesmím o svém výzkumu nikde zmiňovat a podle hesla z nestarnoucího filmu: "Nelízejte namrzlé zábradlí - To s tím zábradlím ste jim asi neměl řikat" Vám popíšu, co se, zjistil...

Typický policejní alkoholmetr pracuje na chemickém principu - nejčastěji se jedná o chemický senzor vodivostní, který zaznamenává hladinu etylalkoholu. Jedná se o poměrně přesný měřící sy\stém, který se má za to, že nejde ochcat, ale já sem na to přišel. Postu je jednoduchý - jelikož na jedné z měřících elektrod je nanesena tenká vrstva oxidu křemičitého, takže její naleptání = nefunkčnost přístroje.
Otázka je jak??
Odpověď je jednoduchá - stačí před vdechnutí se nenápadně otočit, vyndat předem připravený pytlík, jehož obsahem bude sirovodík, ten vdechnout a následně vydechnout do přístroje - sirovodík naleptá zmiňovanou vrstvu a je po starostech;). Vypadá to složitě, ale je to celkem jednoduché a 100%. Jsou dvě možné varianty a obě jsou 100%.
1. Vdechnutí méně než 800 částic vmilionu molekul vzduchu a následné vydechnutí do přístroje není životu nebezpečné, maximálně přídete o zrak, ale ne o řidičák.
2. Vdechnutí většího množství to s Váma nadobro šlehne a tudíž již vám nikdo nebude moc dát dejchnout a tudíž Vám opět nevemou řidičák. Je spekulativní, zda Vám pak ten řidičák k něčemu bude, ale to je již druhotný efekt.
Dallší otázka je, kde sehnat sirovodík. Jedna z možností je pořídit si domu kudrnatého člověka, jelikož ten sirovodík vylučuje přírodně, když se bojí - takže před něj postavte lopatu(nebo rum) a máte to.
Druhá možnost si pytlík se sirovodíkem koupit. Pro tento účel sem si založil společnost Smraďárny a můžu Vám garantovat, že sirovodík je z přírodního zdroje a bez chemických konzervantů. Takže pište objednávejte a ochčijem společně benga - navíc to má taky pozitivní efekt na frekventovanost na našich silnicích - podle průzkumu zhruba 99,9% řidičů nedokáže odhadnout 799 999 molekul a tudíž si dá víc a je hotovo, takže za chvíli na silnici bude prázdno;)

Při psaní tohoto článku nebyl zraněn žádný kudrnáč, ale do budoucna to jž garantovat nemůžu:-D...

Zdary Lojza DuSiProPytlík

Troška poezie na neděli

16. května 2010 v 19:36 | Copyrightový pirát
Žít jako člověk
chtít lepším být
pracovat pilně
přestat už pít
vzývat svou ženu
rodiče ctít
dětem chci příkladem být

Můj bratře v bílém
pomoz mi žít
pomoz mi hledat
pomoz mi chtít
pomoz mi dávat
pomoz mi brát
pomoz mi zas rovně stát

Kdo uhodne z jakého českého filmu je tato píseň?

Reakce na reakci z redakce

16. května 2010 v 12:47 | Holub na bidle
Takže vemem to rychle a stručně. Nevysral sem se na blog, jen nedokážu jako muj spoluator vychrlit 30 nesmyslů za jeden den. Mé blogy mají vždy pointu(potažmo podpointu a někdy i podpodpointu).
To by bylo asi tak vše, zase du...
A nebo ne?
Psát jakýsi výzkum hemživosti spermií se sice může zdát zajímavé, ale přitom je to naprosto o ničem, páč jestli se zrodí další kudrnáč, tak to povede ke konci světa (oni to ty májové asi opravdu předpověděli:-D).
Tak prozatím vše a večer si přídáme další nášup

Byl nám nabídnut překlad webových stránek

15. května 2010 v 21:28 | Blažený rumem stižený
Přátelé stala se naprosto neuvěřitelná věc. Málokdo z vás ví, že jsme s mým spoluautorem (který se na tento blog vysral, protože zřejmě upřednostňuje abstinenci) a několika dalšími lidmi měli klan hrající Call of Duty. Ve své době byl náš klan Bill Gates Army (BiG4) špička na scéně českého profesionálního počítačového hraní a denně jsme pod vlajkou našeho sdružení poráželi tehdy nejlepší klany hrající CoD.....