Červen 2010

Pro Karla a další

27. června 2010 v 16:51 | Karl Gott mit uns
Výzva pro všechny, kteří neví jak jinak zviditelnit své mrzké, obsahem chudé a tuctové blogy.

Jste vážně tak chytrý nebo to jenom děláte

26. června 2010 v 16:39 | Autor kol |  Z vašich emailů..
Po dloouhé odmlce přišel do naší emailové schránky broukpytlik@lesraholec.xxx další dotaz od našeho fanouška....

Co nám týden vzal, dal, ukrad, prodal, převez, podvez, nadvez a propil

20. června 2010 v 13:52 | My Jsoucno Second
Takže se nám zase sešel týden s týdnem a máme zde další možnost rekapitulace předešlých událostí. Dnešní shrnutí bych nazval odborným latinským názvem Echt spektukalus lacido pomeje mordus - aneb Di Domů.
Už poměrně dlouho dobu se po Evropě mluví o rozšiřování islámu a jeho nebezpečí (Bez burky(to jako ten habit, co si davaj na ksicht, ne jako búrka po čobolsku) ani krok). Já si myslím, že to není, ale to největší nebezpečí, co hrozí moderní Evropě - to největší máme rovnou za humny. Samozřejmě, že s islámem přichází jejich zvyky a řekněme z pohledu civilizovaného Evropana trochu nepochopitelné zvyky a názory, ale zde by měla platit jednoduchá věc - chci někde žít, tak se musím částečně přizpůsobit - ne chtít, aby se většina přizpůsobovala menšině(like gipsáci). Ta hrozba sice z jistého nadhledu nevypadá širokospektrálně, ale je otázka pouze času, kdy se rozšíří všude. Je na nás se postavit a říct NE tuto tady nechci, chci žít ve svobodné Evropě a tuto tady nebudu trpět. Měl sem tu možnost se zúčastnit konference na toto téma, kde mluvili přední špičky v oboru a dozvěděl sem se několik fascinujících resp.hrozivých faktů. Měl sem poté tu čest setkat se s předním odborníkem na tuto oblast a osobně s ním probrat detaily.
Nebudem to zdržovat a pudem rovnou k věci - je to syndrom Spektukalus Lacidos Mordus - syndrom Chronického zánětu levé tachykardie - laicky by se to dalo nazvat syndrom Seru na Vás, du domů. Na první pohled není vidět ta zničující síla, ale po podrobném výkladu o odborníka Ing. Jirky MamToVyčtenýZknížek PíEdžDí sem pohcopil temnou stránku věci. A chtěl bych se s ní s Vámi podělit, jelikož jde o celospolečenský problém a je pouze na nás zda zasáhneme či ne. Možná už se někdo s tím setkal, jedná se o takovou vcelku nenápadnou věc, dokud nedojde k většímu rozšíření.
A teď podrobně k tématu -  podle druhého světového odborníka Ing. Pepa SemSiToVygooglil CéEsCéčko se jedná o problém zasahující všechny vrstvy bez rozdílu. Vydal o tom publikaci s výmluvným názvem Ať z Rokycan či z panorámat, já jdu - zde rozdělil příčiny a možné podmínky pro vznik tohoto závažného onemocnění. Podle něj jsou důvody hned tři pro vznik - 1.hypotéka, 2.rum(v nadměrném množství),3.ukradenej rum. A tyto tři důvody perfektně pokryjí 99% případů. Může se jednat i o kombinaci všech tří dohromady, ale zde podle třetího světoznámého odborníka Mgr. Franty MamTitulZplzně EmBííEj se jedná o supernovu - laicky by se dalo říci o tikající bombu, která jen čeká na roznětku(např.rum+zelená+pivo+holub na grilu). A pakse dostáváme k velice závažné situaci, kterou bych nepřál nikomu z Vás zažít - říká se tomu tzv.Podmostní syndrom zastávkového piva. Dobrá sice se může zdát, že tento problém je zanedbatelný, že si nškdo ve tři ráno v dešti odejde dom(bez závislosti na vzdálenosti), ale situace je hodně závažná.
Vemte si např. až na nás zaútočí Tibet(tento útok je již pouze otázkou času už mají vypracovaný plán, že to vemou přes Vysočinu a staví se slivku u Zemana) a my se proti nim postavíme s naší armádou a oni jendoduše požíjí lstivé taktiky a nakazí naše vojáky Spektukalusem Lacidosem Mordusem a naši vojáci pudou dom a už nebudem mít žádnou ochranu. Nebo druhý připad někdo si vystřelí se slovy Di domů z řidiče autobusu a ten za jízdy vystoupí a následky si myslim, že jsou jasný.
Takže teď je na Vás, aby ste zvedli svoje pozadí od Pc(teda až dočtete tento článek a pošlete mi nějaký chechtáky na  účet) a šli do ulic s tím něco dělat. Společně s výše jmenovaným onemocněním se rozvíjí druhotná choroba odborně nazývaná NaserMiNaZádaJáTěZaToZavřu a to již není sranda viz Trenky dolů....

Takže jdeme na ně...

Hledání ztracené pointy

12. června 2010 v 13:30 | Kopáč prvního řádu
Takže zdary, nejprve si shrneme události předešlého týdne - předseda VV(Vykutalené Výmysly) tři týdny po volbách sesadil z hlásání bludů, které nasliboval před volbama a vrátil se zpět do reality - sem zvědavej, zda ty svoje referenda myslí vážně a pokud ano, tak doufejme, že mu to jeho voliči spočtou a to i tomu vořechovi, jak je sponzorem a zároveň místopředsedou a zároveň šéfem tý firmy a hlásá proti střetu zájmů a jeho firma se hlásí do vládního trendu a na otázku, zda mu to nepříde divní reagoval podrážděně - to svědčí o jeho "nestrannosti".
Další světem hýbající zprávou bylo to, že jsem udělal další zkoušku a tudíž už mi zbejvaj jenom fiiiiir;). Takže hurrááá na oslavnej víkend, kterej bude stát asi za to páč v úterý du na další zkoušku a bude asi hodně veselo......
Další zajímavost je začátek mistrovství světa ve fotbale(pokud by někdo nevěděl, tak to není ten sport, kde se kope do míče, toto je odnož, kde jde o to, kdo líp nasimuluje pád). Myslim si, že tuto mistrovství nebude asi známo jenom hrou, ale asi i násilnostma - podle mě je jenom otázka času než dojde k nějakým střetů místních vs fotbalový hooligans(kort anglický - doma řádit nemůžou, páč tam se s nima neserou, tak se jezdí vyřádit ven).
A jedna z nejdůležitějších zpráv je o poctě ČR - doc.Jirka Van TrenkyNaruby Ph.D. je laureátem Nobelovy ceny za přínos atrofyzice - zjistil experimentálním pokusem s jistým jedince, že kudrnaté vlasy po namočení se stávají rovnými a opět po uschnutí kudrnatí a popsal to pomocí stavové rovnice E(energie kudrlin)= délka roztočené kudrliny z pod levého ucha *úroveň vlčí mlhy/stáří jedince... Je přínos neskutečný - asi všichni slyšeli, že NASA stahuje raketoplány a hledá jinou cestu - a zde již je jistá teorie postavit vesmírnou loď z bambusu - ptáte se jakou to má spojitost s kudrlinou? Žádnou - je to čistě konspirační teorie jakože Elvis žije;)
A teď hlavní téma a to je již sliby VV - a konkrétně jeden z nich a to Restrukturalizace armády...
Vyjednávačkou za VV je slečna Kočí(nazvemem si jí interně slečna Gulomet), která je jistě chytrá a nápaditá, ale ne nadarmo se říká, kam nemůže čert(Paluch), nastrčí ženskou - v tom to případě je to jako udělat kozla zahradníkem. Jejich návrh o zkráceni příjmu armády o 10 miliard je sice pěkný, ale už nikdo z nich nedokázal říct, kde ty peníze seberou a včera dokonce jejich předseda připustil, že to ani nepude;)... Zvláštní. Četl sem rozhovor se slečnou GUlomet a docela sem se pobavil, takže Vám udělam tu radost a ty největší perličky si rozeberem.

1."Je potřeba armádu restrukturalizovat a přejít k modelu specializované armády. Česká republika jako středoevropský stát obklopený zeměmi EU a NATO nepotřebuje vševojskovou armádu. Nepotřebujeme tankisty ani dělostřelce," - to je sice nápad zajímavý a jistě má něco do sebe, ale je potřeba se na to podívat ze všech úhlů. Je sice pravda, že jsme ve středu a tudíž jsme krytí ze všech stran a také naše země bohudík/bohužel není ničím moc atraktivní(z hlediska obsazení), takže pokud tu nebudou např. ty americký radary, tak není moc důvod útoku na nás, ale je nutné vzít v potaz, že sice okolní země se tváří jako kamarádi, ale to nikde není deklarováno, že to tak bude navždy - ano je tu smlouva o ochraně, ale takovejch smluv tu bylo a stejně už byli dvě světový války(viz o nás bez nás).. Takže si myslím, že je dobré mít bojeschopnou armádu ve větším spektru než jen mít dvě tři složky na špičkové úrovní a zbytek nic. Je to čistě postavené na úvaze, že nikdo nikomu nemůže zaručit nic.

2.Potřebujeme armádu schopnou nasazení v poušti či v horách, která bude schopna působit v Íránu a podobných oblastech," - ano s první části souhlasím, ale v druhé části se nám slečna Gulomet asi spletla, protože pokud sem si dobře vědom, tak žádná akce v Iránu není a ve smyslu pozemní akce v Íranu bych byl skeptický, protože jak dobře víme, tak vlastní atomové zbraně a asi by se je v konfliktu nebáli použít, proto invaze do této země by musela bejt na základě silného podnětu...

3. se váže eště k dvojce - je hodně spekulativní, zda vysoce profesionální úzce zaměřená armáda s cílem specializovaných akcí v zahraničí výjde levnějš než průměrná armáda se širším zaměřením... To je na zamyšlení...

Na tomto jednoduchém bodu sem chtěl ukázat, že strana VV(ale nejenom ona, to je u všech, ale tato strana se tvářila jako že se dištancuje od ostatních a razí novou cestu, na co nalákala i hodně voličů, ale ukazuje se, že to zase taková změna není) převedla impresivní kampaň, ale zbylo pouze u slibů...

Toť vše jedu lyžovat

Můj budoucí život v ráji

10. června 2010 v 22:39 | Budoucí Adam z ráje
Je tu slibovaný slint na téma Můj budoucí život v ráji.

...stala se tragédie..

6. června 2010 v 20:28 | Dramatik
Chtěl jsem se sepsat kratičký článek na téma: "Můj budoucí život v ráji", ale zjistil jsem, že dnes zemřel Ladislav Smoljak, takže si můj článek nechám na jindy a jdu truchlit. Škoda tohoto geniálního všestraného umělce

Přiteplená Lisabonská smlouva

5. června 2010 v 14:54 | Ze 4.patra
Hodně lidí kdysi nadávalo(někdy až hystericky) Klausovi potažmo odpůrcům Lisabonské smlouvy za zdržování a argumentování proti tomutu blábolu(aneb evropská ústava jen s jinym jménem). Všici se kasali jaká je to skvělá smlouva, že dá Evropě nový směr - ano to dá, ale už to nebude směr jednotné Evropy, ale rozdělené. 
Je pravda, že EU se stávajícími stanovami nebyla již úplně akceschopná a chtěl to rychle udělat změnu, ale spíš se pánové nahoře měli držet hesla Dvakrát měř, jednou rum... Ano chtělo to jakousi ústavu, ale která by podložila SUVERENITU celého společenství jakožto i SUVERENITU jednotlivých států v rámci sdružení - unie. Je pravda, že v každé spolku přichází jedinec o jistou část suverenity, ale je otázka zda tento úbytek je akceptovatelný a zda je ovlivnitelný jedincem. Nechápu jak nějaký člověk, který sám o sobě prohlašuje, že je čech a vlastenec může podepsat smlouvu, která nám bere NA3I těžce vydobitou SUVERENITU a SVOBODU a podstoupit je nějakým přiblbům z EU, kterym je u prdele, kde je ňáká ČR... Je to do nebe volající demence. Jedno dobu z toho muj kolega i přestal pít rum a to už je u něj, co říct, jelikož je on je Rumos numero uno:-D..
Jen tak nástřelově, co nám přináší Lisabonská smlouva - PRO je samozřejmě, že již budou pevně definovány pravidla a bude zde jisté zastřešení a EU se stane akce a bojeschopnější... Velkým(alespoň) pro mě mínus je naprosté omezení suverenity(hlavně mlých států), které se DOBROVOLNĚ(!!!!!!!) vzdali možnosti se zúčastnit/mít možnost ovlivnit rozhodování. Takže až si někdo vzpomene, že v ČR postaví třeba skladiště uranu nebo vypáleného jaderného paliva, tak my s tim budem moc udělat co???? HOVNO.. Nějakej úředníček z EU nám tady bude diktovat, co smíme a co ne......

Důkaz jak krásně funguje Lisabonská smlouva je tady: <a href="http://zpravy.idnes.cz/cesi-protestovali-v-unii-ale-lisabonska-smlouva-je-vysachovala-psz-/zahranicni.asp?c=A100604_204929_zahranicni_vel">DUKAZ</a>....nechť si o tom každý udělá svuj závěr....

Jináč viz minule - učil sem se 4 hodiny a mam za 1;)... Du slavit.... 

Sparta na střeše

3. června 2010 v 13:50 | fok
Takže rychle stručně a veřejně - bolí mi ještě lehce hlava a za 19 hodin mam zkoušku, na kterou sem se eště ani nepodíval, takže není času nazbyt. Muj spoluator se zde snaží namluvit, že si jí včera nelíz, ale já si myslim, že už v půl osmý měl vlčí mlhu(sraz byl až v 7:45, takže 15 minut před začátkem byl už lehce cinklej)... No kdo byl včera v tom pajzlu, ví jak to bylo...
No tak toť vše du se učit a jestli to zejtra dam, tak všechny zvu krom TEBE....

Jsem zvědav....

3. června 2010 v 11:23 | Zvědavista
..s čím přijde nová vláda. Od roku 1992 kdy u moci byli střídavě ODS a ČSSD bylo dost času na boj proti korupci, zastavení rozkrádání majetku, snižování státního dluhu (nebo aspoň jeho nezvyšování), důchodovou reformu a jiné "reformy", ale ani jedna z vlád z toho neudělala za 20LET nic. Otázka zní: "Proč?". Nějak se mi nechce věřit, že zrovna budoucí vláda se do všeho hned a s radostí pro blaho veřejnosti pustí. A když už spustí nějaké ty reformy tak jsem opravdu žádostiv jestli ona opatření budou mít blahodárný vliv i na někoho jiného než pouze na ty co jsou u koryt tak jak to bylo dosud.... Nechalám se překvapit..

Zase to neklaplo...

3. června 2010 v 8:49 | Krev mého piva
Jste zvědaví jak dopadla moje včerejší sázka?