Říjen 2010

Čím se živím

31. října 2010 v 20:04 | Tutanchámonovo syn
Tak jsem se vrátil ze zaměstnání. Sednu ke kompůjtru, přihlásím se na blog a snažím se vymyslet nějaký téma o čem psát, abych se při psaní opět mohl zasmát (upřímným chrochtavým smíchem) svým vlastním vtipům a plácat se do stehen při neustálém čtení mých vlastních příspěvků..
Nu a najednou mi to došlo. V rámci přibližování se čtenářům bych mohl napsat něco o sobě, o tom co dělám, co mě baví a tak dále... V dnešním článku Vám tedy popíšu mojí celkem zajímavou práci. Článek je to kvalitní, ale i kvantitní, proto ho rozdělím na několik stejně poutavých a vtipných částí.

Iron man...

29. října 2010 v 21:02 | Iron man
Asi málokdo z Vás tuší, že film Iron man se v ČR neměl jmenovat Iron man. Česká produkce tohoto filmu se během překladu rozhodla, že se film u nás bude jmenovat Železný pán, což je vpodstatě doslovný překlad anglického názvu. Jste zvědavi proč se tak nestalo?

Hlaseni

29. října 2010 v 10:58 | Paopkudikolus
Hlaseni mistniho rozhlasu: Dne 28.10.2010 se ztratil hnedy pudl. Slysi na jmeno Jarmil. Kdo toho psa uvidi necht neprodlene veme brokovnici a zastreli ho....

Zdary

Dokonalý relax

26. října 2010 v 16:45 | Pasivní aktivista
Dneska bylo krásně a proto to dneska šlo. A když bylo krásně, tak škoda sedět doma. Nedalo se nic dělat a já vyrazil ven. Stačilo kousek za město...

Hodinový milenec

26. října 2010 v 14:27 | 5ti vteřinová milenka
Kolem dvanáctý jsem si vařil oběd. No vařil, spíš ohříval v mikrovlnce. A jelikož nesnáším kolem sebe ticho (a hluk mikrovlnky mi nestačil), tak jsem si zapnul televizi. Zrovna běžel pořad hodinový manžel. Po několika minutách sledování tohoto naprosto tragického pořadu jsem pojal podezření, že v české televizi vymýšlí (nakupujou, obšlehávaj, prostě cokoliv) pořady cvičené opice.
Něco tak naprosto k ničemu jsem neviděl... Týpek tam ztlouká ohrádku k pískovišti, střihá kytky a chodí si pro rady k ňákýmu hlavounovi z OBI. Největší tragédií tohoto pořadu bylo, že jeden "moderátor" byl Jan Hraběta, který učinkuje (učinkoval, bude učinkovat) v Divadle Járy Cimrmana. 
Je mi líto, že se tak ponížil. Jen čekám, kdy v televizi například "vymyslí" pořad Hodinový milenec, ve kterém si budou bohaté paničky zvát do bytů prostituty (moderátory ČT)...
Někdy si připadám, že jsem buď zapšklej nebo blbej, v nejhorším případě obojí, páč většina dnešních zábavných a jiných pořadů mi přijde naprosto na hovno..

Drancovaní peněženky...

25. října 2010 v 11:35 | Tuplák
...aneb i génius (jako já) se někdy utne. Na co všecko lze přijít za pár hodin.

Bydlení je hra

24. října 2010 v 20:18 | Nostradamus
A co teď psát? 
Právě jsem se vrátil z mého hnízdečka lásky (k alkoholu), které předělávám na hnízdečko lásky (k alkoholu a drogám). To co vám nyní popíšu bude šokující a možná i trochu děsivé, takže se pohodlně usaďte začíná nejstrašidelnější jízda mého života...

Plk na dnešní večer

20. října 2010 v 21:52 | Ota Plk
Mám vlastní blogísek. Juj.

Výlev proti afektovancům

19. října 2010 v 11:30 | Autor(ka)
Já obvykle vyjdu s každým i když je to sebevětší hňup nebo alkáč, ale co se stalo včera to mě dojalo. Byl jsem v jistém restauračním zařízení s kamarádem. A byly tam jistý holky. Sed jsem si k nim, páč rád poznávám nový lidi (dokonce i chlapy, ve vší slušnosti) a snažil se o nějakej rozhovor. Pro posměváčky a rejpaly musím podotknout, že jsem nebyl pod vlivem (bylo brzo) a věděl jsem naprosto co mluvím (jak říkám na opici bylo brzo).
V oné skupině žen (vysokoškolaček) byla jedna evidentně afektovaná blondýna  a docela pěkná (nicméně nebyl to můj typ, jelikož měla značně pohublé rysy). Nu a tato blondýna se do mě pustila nejvíc. Naprosto bez důvodu mnou opovrhovala a chovala se jako kdybych byl něco míň než ona. Po chvilce se k ní přidaly i její kamarádky (brunety), se kterejma jsem se do tý doby bavil celkem normálně. Když už jsem toho měl dost tak jsem znechucen odešel. Asi začínám nesnášet lidi, který ostatníma bezdůvodně opovrhujou aniž by dotyčnýho znali a maj přemrskaný sebevědomí. 

P.S.: Během rozhovoru a psaní tohoto článku nebyla zabita ani jedná blondýna či bruneta (i když bych chtěl)

Volby jsou fraška

18. října 2010 v 19:35 | Člen komise
Dámy a pánové. O víkendu jsem se zúčastnil voleb nejen jako volič, ale taky jako člen komise. Nyní přináším zkušenosti s volbami z pohledu člena komise. Máte unikátní možnost náhlednout na průběh voleb z druhé strany barikády.