Leden 2011

Kamarád se oběsil

30. ledna 2011 v 21:08 | Pamětník
Existuje mnoho způsobů a důvodů jak a proč skončit se životem. Jako na každou věc má většina z nás nějaký názor i na tohle téma (buď vlastní nebo převzatý z televize, internetu nebo novin). Málokomu se ale stalo to co mně. Stal jsem se totiž očitým svědkem sebevraždy. Byl jsem u toho, když se oběsil. Bohužel.

Nedobrovolné bloudění dobrovolného dárce

30. ledna 2011 v 19:29 | Člověk na náhradní díly
Byl jsem od TOHO zrazován příbuznými. Ale nakonec jsem se k TOMU hecnul. Než jsem se ocitnul na začátku ONÉ cesty tak se mi podařilo několikrát zabloudit. V pátek jsem TO konečně udělal. I s vědomím toho, že mojí kostní dřeň může dostat naprosto kdokoliv, jsem vyplnil dotazník pro vstup do českého národního registru dárců kostní dřeně. Ale byl to boj.

Natáčíme videoklip

28. ledna 2011 v 0:54 | Hannah Montana
Tento článek je naprostou fikcí, která se nezakládá na pravdě. Je zcela kompletně výplodem chorého mozku. Autor tohoto článku je naprosto odtržen od reality a nemá ponětí o fungování reálného světa. Proto tento text neberte vážně a dál si v klidu sledujte zábavné televizní seriály zobrazující reálné situace z reálného světa s reálnými lidmi, kteří prožívají reálné osudy...
---
Mladá teprve začínající, ale i přesto NEJVĚTŠÍ pěvecká hvězda všech dob (rozuměj 28.1.2011-29.1.2011) natáčí videoklip. Text napsal, pro veřejnost, neznámý autor. Celý song pojednává o bídě, válkách, hladu a nedostatku vody.

Jíte zdravě?

26. ledna 2011 v 20:35 | Bůček plný zdraví
Všimli jste si, že většina zeleniny a ovoce má naprosto nijakou chuť nebo chcete-li nemá chuť žádnou?

Jak to chodí u soudu

25. ledna 2011 v 19:19 | Svědek z blat
Milé děti. Dnes vám budu vyprávět nudnou pohádku z prostředí českých soudů. Jedním z hlavních hrdinů této příhody jsem byl i já. Tak se pohodlně usaďte ke svým blikajícím monitorům, pusťte si do uší 49 centa nebo kdo teď zrovna frčí a připravte si kapesníky na utírání slin či slzí, protože začínáme. Bylo nebylo...

Lidé.cz bděte!!!

21. ledna 2011 v 21:42 | Člověk
Dneska jsem měl na svým profilu vzkaz následujícího znění: 
Ahoj, Můžeme se seznámit? *-: Ale já častěji navštěvuji jiné webové stránky, takže jestli neodpovím ti, napiš mi tam -http://***h.blogspot.co*/ Moje přezdívka je Ketty *-: 

Zdálo se mi to už od začátku divný. Mě totiž ženský na vzkazník nepíšou, spíš mi dávaj svý čísla do kapsy v mhd, lepěj na čelo a tak. Pozdějc sem se dozvěděl, že takovýhle vzkazy dostává na lidech spousty chlapů akorát přezdívka dotýčný fuchtle je pokaždý jiná. A že uvedenej odkaz vás přesměruje na nějakou erotickou seznamku plnou nadrženejch ženskejch, který si chtěj vyzkoušet celou kamasutru zrovna s váma a hned teď... Jak povznášející pro mužské ego. Já jsem se ale naštval a první co jsem udělal bylo to, že jsem běžel do koupelny zeptat se zrcadla esli jsem vážně ten nejkrásnější chlap na týhle planetě opic, protože jsem nechápal jak mohly takový vzkazy dorazit i nějakýmu jinýmu chlapovi.
Když mi zrcadlo řeklo pravdu, kterou jsem chtěl slyšet, tak jsem se opět uklidnil, sed k pc a napsal tohle varování

Má češtin dobrá

20. ledna 2011 v 22:56 | Prznitel
Blog.cz se svím tématem týdne my otevřel očy. Dal jsem si tu práci a přečet několik převážně narůžovělých blogů, které se objevily na titulní stránce blog.cz k danému tématu. Mnoho z nich bylo v různých verzích na způsob: "Češtinu mám ráda. Konec" nebo "Čeština je náš národní jazyk. Konec". Pozoroval jsem nebývale mnoho negativních reakcí na vlastní mateřštinu. Dokonce jsem se setkal s názorem, že je "čeština k hovnu, protože mi nejde".


Titulek článku je povinná položka

19. ledna 2011 v 22:49 | Nemoc
Na aktuálně jsem se dneska dočet, že jakejsi, žloutenkou typu C, nakaženej feťák v NEJLEPŠÍMSTÁTĚNASVĚTĚ plivnul na doktora, kterej ho ošetřoval... Feťák byl obviněnej za pokus o vraždu. Potud celkem nic hroznýho. Hned v druhým odstavci bylo uvedeno: "Žloutenka tohoto typu je obtížně léčitelná a její virus může vážně poškodit játra, uvedla ve středu agentura AP." 
Ano přátelé je to hrůza žloutenka může poškodit játra. Představte si ale že jste zdravej člověk. Někde chytnete nějakou nemoc (nemusí to být zrovna žloutenka) a jdete s tím k doktorovi. Ten vám předepíše antibiotika. Když budete mít dost odvahy a přečtete si příbalovej leták a jaký mají antibiotika vedlejší účinky tak zjistíte, že většina antibiotik vám játra může poškodit
taky, navíc ledviny a čert ví co ještě. A to vám antibiotika předepsali jako léčbu. Ano vyléčíte si třeba nějakej ten zánět, ale zkurvíte si další orgány... A časem se vám zánět stejně vrátí jelikož jste neléčili příčinu.
No a pokud si ještě uvědomíme co všechno do sebe cpeme z párků za 3.90Kč, sýrů, chlebů, zeleniny a ovoce bez chuti tak to už je načase shánět si rakvičku a nikoliv z cukrárny...
Zdar a sílu najdete v pívu!

Téma týdne: Zrušení tématu týdne

19. ledna 2011 v 21:30 | Rezavý tlampač
Ve své naivitě způsobené střízlivostí jsem si myslel, že téma týdne přispěje k rozšíření obzorů nás všech, podělíme se o své názory, na daný problém se koukneme očima někoho jiného a následně si budeme lidsky a hlavně sprostě nadávat v komentářích, protože názor pisatele článku se neshoduje s naším-tím jediným a správným. 
Jednou krátkou větou čekal jsem od toho víc.


Autor není doma...

18. ledna 2011 v 21:39 | Josef Nedoma
Nejspíš jsem v hospodě. Po pípnutí mi zanechte vzkaz... píp...