Únor 2011

Naprosto neotřelej film

28. února 2011 v 20:28 | Komixák |  Filmový Koutek
Nejdřív jsem se svým scénářem chtěl jít na barandov, ale proč chodit za kovaříčkem, když můžu navštívit KOVÁŘE? Prostě jsem ho poslal do Hollywoodu. Po roce mi sdělili, že o film nemaj zájem. Po dvou letech se začaly lynout z halyvůdu filmy s dějem okopírovaným z mýho scénáře. Jen s tím rozdílem, že zaměnili zvířata, takže jednou to byly včely, pak netopýři, aligátoři, žraloci, mouchy, mořský koníci a čert ví co ještě... A navíc to všechno natočili tak oslovatě, že naprosto zničili kvality mého jedinečného romatického hororotrileru. Proto vám nyní předkládám mojí a tudíž originální verzi. Až zase uvidíte v TV film s podobným scénářem tak si vzpomeňte, že původním tvůrcem námětu jsem byl já... Jelikož je scénář psán polopaticky (aby to pochopil i bejvalej prezident USA) rozdělil jsem ho na dvě části. Jak už dobrým zvykem bývá tak první část končí v nejnapínavějším okamžiku, kdy hrozí, že by divákovi mohla rupnout guma u trenek...


Tisíc a jeden rum

22. února 2011 v 22:30 | Amaterský rumolog
V tv furt dávaj romantický filmy a debilní seriály o tom jak ženská ke štěstí přišla. Chlapi snad nemaj právo na štěstí.

Dřív, teď a pak

17. února 2011 v 17:27 | Výzkumník
Podívejte se na několik stejných článků ovšem napsaných v různých letech. 

Jak se zbavit zaměstnanců

12. února 2011 v 12:49 | Zaměstnavatel |  Boj s vrchností
Mám kamarádku (jednu z mnoha páč jsem oblíben až na půdu a každej se mnou prostě chce kamarádit) připadá mi že je oblepená smůlou od hlavy až k patě a dělá na poště. Až potud nic divnýho.

Reklamy jinak

6. února 2011 v 19:59 | aaa motorka
Jak by to asi vypadalo, kdyby se o produktech nelhalo?

Opilecká turistika

2. února 2011 v 18:33 | Kocovina
Kdysi jsem napsal článek Nový druh turistiky v ČR, který pojednával o posrávací turistice. Po několika osobních zkušenostech jsem se rozhodnul ustanovit další druh a to turistiku opileckou. A jelikož mám několik hodin neléčenou kocovinu a nechci jí přechodit (co kdybych pak pokročil na další pomyslný stupeň alkoholismu) tak bude to krásný a hlavně krátký článek.