Květen 2011

Jsem těžce nemocen...

31. května 2011 v 20:11 | Pacient
Potvrdila se u mě závažná diagnóza. A možná, že někteří z vás tuto nemoc také mají. Je to jistý druh psychické poruchy, která je ovšem v dnešní době na ústupu a existuje naděje, že za pár let úplně zmizí.

Tip na trip pro dnešní léto

22. května 2011 v 15:47 | Proti přírodě
Venku je krásně, dneska by to šlo. Článek je delší, takže ti, co vydrží číst jen první 3 řádky nemusí ani začínat.

Maturita je k ničemu

22. května 2011 v 13:53 | Maturant z davu
Když jsem byl mladší tak byla maturita považovaná za něco EXTRA. Každej kdo měl maturitu nebo šel na nějakej obor ukončenej maturitou byl NĚKDO.

Pražáci asi neexistujou

21. května 2011 v 19:48 | Datel
Byl/i jsme dneska v nejsmrdutějším, nejhorším, nejzamračenějším, nejnasranějším, nejuspěchanějším a nejšpinavějším městě ČR. Ano, správně byli jsme v Praze.

Tak jsme to prosrali. No a?

13. května 2011 v 20:15 | Odborník na všecko
Tak jsme s hokejistama prohráli. Ne vlastně oni prohráli. Tak rychle od nich ruce pryč. Schovat vlajky ať okolí nevidí, že jsme se opovážili jim fandit. A následně hurá do klubu kritiků všeumělů. Bylo zajímavý sledovat některý lidi jak reagujou. Kam výhra tam plášť.


Dvojí metr

10. května 2011 v 13:19 | Hobby Obi-Wan Kenobi
Chcete ohrožovat lidi, znásilňovat ženský a děti, jezdit vožralý, krást, mít se dobře a to všechno bez trestu?

Všici jsme na facebooku

8. května 2011 v 22:59 | Všeználek
Měl jsem další vizi. Začínám si vážně připadat jako Nostradamus. Kdysi jsem měl vize jen ve stavu alkoholickýho opojení, ale teď když už 10dní abstinuju je jasný, že ty vize nemám jen tak pro nic za nic. Zřejmě mám v tomhle ráji nějaký vyšší poslání. Ale zatím mám pocit, že to poslání je spíš k posrání.
Nakonec to může být jen halucinace pomocí který se organismus vyrovnává s nedostatkem chlastu v krvi. Větší část vidiny se týkala opět naší prťavé, bezvýznamné zemičky, ve které nám ovšem svrchovaně vládnou samí průkopníci, kteří rádi zkoušejí nové věci, aby jsme následně ukázali celému světu ten správný směr (ve stylu "tudy ne přátelé").

Vítězná série v hokeji i v nepití pokračuje

8. května 2011 v 19:22 | Anonymní abstinent
Hokej jsme vyhráli. Můj boj s chlastem pokračuje. Vítězství mám na dohled.

Můj boj s chlastem 6.- 8.den

6. května 2011 v 10:54 | Anonymní abstinent
Tak držím už 8. den. Všecko je zatím v pohodě. I když to není asi tak zajímavý jako kdybych z abstinence byl totálně v prdeli.