Červen 2011

Jak se zbavit vrásek

30. června 2011 v 21:41 | Dr. Kůžička |  Z vašich emailů..
Do poštovní schránky napinaniksichtu@nelegalnioperace.hu naší kosmetické kliniky přišel následující dotaz. Hlavně matky (i budoucí) by si tento článek měly dobře přečíst a nechat se jím inspirovat.


Slyším hovno!!! 3. část...

29. června 2011 v 20:33 | Tetřev Hlušec
A je to tady. Poslední a snad závěrečnej díl mýho nEKOnečnýho seriálu o hluchotě. Během hluchýho období jsem si uvědomil, že tomu mýmu psaní něco chybí. A dneska mi to došlo.
Chybí tu nějakej ten sex, v každým seriálu se najde aspoň jeden kopulující pár a tak jsem se rozhod nějaký to muchlování do článku zahrnout. Kdo neví vo co jde ať si přečte předchozí díly-jedničku a dvojku. A vy ostatní pokračujte ve čtení, příchází vaše denní dávka nemocí.


Upozornění!!

28. června 2011 v 14:57 | Božkov
Prosíme zákazníky, aby platbu rumem ohlásili předem.

Na pozdější kocoviny nebude brán zřetel.

Kuchyně v pytlíku

25. června 2011 v 16:27 | Knörrator
Kdysi jsem myslel, že magie je vaření. Jenže vaření přestalo být magií od doby, kdy byly stvořený mikrovlnky, rychlovarný konvice a hlavně polívky v pytlíku, jídlo v konzervách, pití v petláhvích, vývary v kostkách, svařáky v čajovejch sáčcích, knedlíky a bramborová kaše v prášku, maso ze vzduchu a vody, cukrovinky vytvářený v chemickejch laboratořích.

Lidský chutě jsou různý

22. června 2011 v 19:17 | Paul Polman
Většina z nás tak nějak tuší, že všichni nejsme úplně stejný. Vědí to i výrobci jídla a pití. Ví to i soud v Bruselu a proto rozhod, že Koncerny mohou dodávat na Východ EU méně kvalitní potraviny.


Lidi, máte málo dluhů!!

22. června 2011 v 11:41 | Chudý bankéř
"Česká republika v současné době vykazuje nízkou úroveň spotřebitelských úvěrů. Zadluženost domácností dosahuje pouhých 26,5 % HDP oproti 65,1 % jako průměru zemí EU," říká Peter Cartwright, výkonný partner AnaCap.

Slyším hovno!!! 2. část...

20. června 2011 v 20:52 | Polohluchota
...aneb praktická stránka hluchoty v občanském životě. Už je to nějakou dobu, co Slyším hovno. Jedná se sice pouze o poloviční hluchotu, ale i ta je někdy dobrá. K čemu se dá využít neslyšící ucho se pokusim vysvětlit v následujícícm článku. Dneska byl totiž první pořádnej den, kdy jsem moh vyzkoušet použití, vlastně spíš nepoužití mrzáckýho ucha v praxi.Slyším hovno!!!

18. června 2011 v 19:27 | Polohluchota
V listopadu minulýho roku jsem napsal článek Zánět zvukovodu aneb budu hluchej?
Po půl roce se řečnická otázka "...budu hluchej?", změnila na suché konstatování "slyším hovno".
Následující článek může obsahovat sprostá slova, proto by ho neměli číst lidé se slabým srdcem, slepí, blbí, mravokárci, rodiče, děti, zelináři, obyvatelé Číny a rada pro regulaci internetu.


Jak se dělaj průzkumy?!

18. června 2011 v 10:48 | Nechci pracovat!!
Vezmete 405 lidí z deseti miliónů, dáte jim bonbón a pak se jich se zeptáte jestli jim chutná. Když řeknou, že jo, tak jim slíbíte další, když zaškrtnou "správnou" odpověď. Těm, kterejm nechutnal nedáte nic a jejich odpovědi si vycucáte z prstu. Nu a hle, máte průzkum veřejnýho mínění platnej pro celou republiku.