Červenec 2011

Absurdnost tlačítka "To se mi líbí"

26. července 2011 v 22:10 | Tlačítko
Narazil jsem na článek o tom jak kdesi v Krnově byla nalezená pobodaná 11ti letá holka.
Poslední věta v článku zní:
"Deník MF Dnes v pondělí navečer uvedl, že podle svědků z místa nálezu těla byla dívka pobodána."

A hned pod tím svítilo tlačítko "To se mi líbí". V kontextu článku to vypadá fakt otřesně. Líbí se Vám pobodaný 11ti letý holky?


!Obsáhlý rozhovor se mnou!

26. července 2011 v 20:58 | Já a On

Na začátku července vyšel na blogu článek nazvanej S jakým blogerem chcete rozhovor? Zprvu jsem si myslel, že budu strašně originální, když přihlásím sám sebe, bohužel stejně "originální" nápad mělo asi tak dalších třista až milion lidí, takže jsem na to nakonec hodil bobek. Navíc jsem trošku naočkovanej rozhovorama pro různý bulváry, který všecko překroutí a tak třeba největší abstinentka v ČR Iveta B. je prezentována jako naprostá alkotroska. Tomu jsem se chtěl vyhnout. Dalším problémem je, že tazatelé se ptaj na různý osobní věci, do kterejch nikomu nic není. Tomu jsem se chtěl taky vyhnout. Ale jak na to? Po chvilce dumání jsem s genialitou sobě vlastní problém vyřešil-otázky si budu klást sám a sám si na ně budu i odpovídat. Celej život jsem zvyklej mluvit sám se sebou, takže v tom nevidím problém.


Abstraktní báseň

25. července 2011 v 21:46 | Hynek, Vilém nebo Jarmila
Jako existujou abstraktní obrazy tak existujou abstraktní básně. Abstrakci chápe každej jinak. Většina abstraktitků (neplíst s astmatikem) se tváří jako znalci a používaj nepochopitelný definice abstrakce, který "obyčejnej" člověk těžko chápe. Já bych tomu dneska chtěl učinit přítrž a rád bych vysvětlit pojem "Abstrakce" česky, aby to každej pochopil.

Co mě štve na reklamách

25. července 2011 v 20:53 | Barbar Reklam
Na reklamě mě nejvíc štve, že je často přerušovaná dlouhejma filmama a seriálama, na který se nedá koukat. Uvítal bych víc reklamy, případně jeden (nebo víc) kanálů, kde se bude vysílat reklama na různý produkty 24h denně. Samozřejmě si všechno koupím, páč všecky produkty jsou ideální a díky nim se stanu lepším a krásnějším člověkem. Budu úspěšnej, všema milovanej, obdivovanej a geniální. Větší sebevědomí=větší penis, 168h trvající erekce, prostata se smrskne na polovinu, takže si budu moct vychutnávat reklamu s Vašutem celou, bez přerušování a bez častýho močení.
Každej trouba na reklamu nadává, ale uvědomte si, že jen díky reklamě opravdu víte, co je dobrý na vlasy, na uhry, na vrásky, na stáří, na mládí, na průjem, na zácpu, na kašel, na hlavu, na játra, na prostatu, na erekci a na další jiný problémy, který vás ničí. Bez reklamy by trpěly vaše vlasy, pleť i EGO!

A navíc si díky reklamě rozšíříte obzory. Kde jinde narazíte na pojmy jako bifidus, acti regularis, prostatis pochcanis, actizone, aktivní stříbro, rodinný stříbro nebo na banku, který svěřujete svý prachy a ještě jí za to musíte platit, na panní která vám 24h denně půjčí na automaty téměř bez úroku a ještě vám před hernou pohlídá uřvaný děcko. Čert záleží na tom, že spoustě pojmů z reklamy nikdo nerozumí. Důležitý je přece, že TO danej produkt má. Všichni zubaři si čistí zuby colgatem s příměsí stříbra. Ne vlastně pardon. Většina zubařů si čístí zuby colgatem. Pak jsou taky zubaří, který holdujou lacalutu, proplachujou si držky nějakým zeleným sajrajtem až jim z toho explodujou pysky a všem je hej. A když to nestačí tak do huby strkaj 24 žvejkaček denně, každou hodinu jednu...pro svěží dech udělám všecko a pro mentolovou vůni s příměsí lesní jahody šířící se z podpaží bych byl ochotnej zabít.

Vzpoura proti konzumu!!!

24. července 2011 v 14:50 | Konzument
Když člověk něco nemá rád, tak se proti dané věci snaží bojovat. Stejně tak i já jsem se rozhodnul proti něčemu bojovat. Před několika léty jsem vyhlásil boj konzumu. A vyhrál jsem.

Zabiju se

17. července 2011 v 19:45 | Sebevrah
Další nadpisy, který zaručeně(bez práce) přitáhnou pozornost k vašemu blogu jsou:

Zabiju sebe/rodiče/sourozence/učitelku/milenku svýho starýho/milence svý starý
Mám depresi
Už nemám depresi
Jak zhubnout a přitom se nepřestat přežírat
Jak omládnout o 100let a bez práce
Jak zbalit kluka/holku/mutanta bez práce
Jak mít kopec prachů a taky bez práce
Jak být úspěšnej bez práce
Jak se stát hvězdou bez práce
Za co si koupit kamarády bez práce
Jak založit IN kapelu
Jak dosáhnout orgasmu bez práce
Jak udělat maturitu/vš titul bez práce
Jak být bez práce
Jak mít všechno hned a bez práce

O2 mě sere!!!

11. července 2011 v 21:13 | Adsl modem |  Boj s vrchností
Konec srandy, legrace, prdelek atd... Přišel opět čas na trochu téj kritiky. Dlouho už jsem nic nekritizoval a před pár dny mě svým jednáním nasralo O2, takže terč dnešního snažení je nasnadě.
A při tom jde o takovou kravinu, jejíž zřízení zvládne slon se základním výcvikem navíc s chobotem v řiti a jedním hluchým uchem.
Jednoduše šlo o zřízení INKASA. Nic složitýho, pár kliků myší chtělo by se říct. Jenže ouha oni asi v O2 nemaj slony se základním výcvikem.

Jak dobře chytit ptáka

11. července 2011 v 20:42 | Betonárka Třinec
Dnes se mi dostalo nové zkušenosti. Šlo o chytání ptáka. A protože se s tímhle problémem můžete setkat i Vy, tak jsem se rozhodl sepsat návod jak úspěšně chytit ptáka, aby jste se nemuseli trápit jako já. Ptákem je myšleno zvíře. Upozorňuju, že tenhle článek není návodem jak se úspěšně samohanit. Chápu, že tím klesne moje popularita u věkových skupin 0-9let, ale co se dá dělat. Nějak se s tím smířím.

Milá Přírodo!

11. července 2011 v 15:01 | Betonárka Třinec
Milá přírodo měl jsem tě rád. Vždycky jsem chodil do lesa, abych si odpočinul. Sbíral jsem tvoje plody a vždycky jsem ti za ně slušně poděkoval. Nerušil jsem zvířata, když trtkala. Všecko, co jsi stvořila jsem se snažil chránit a oslavovat ve svých článcích. Tak mi prosím vysvětli proč jsem p návratu z lesa v obýváku na koberci a na čerstvě vypraným přehozu kavalce našel ptačí hovna? A po chvíli i samotnýho ptáka, kterej si vesele poskakoval v mým bytě a sral na všecko na co dosednul. Můžeš mi milá přírodo vysvětlit, co jsem ti udělal tak strašnýho, že si mi do bytu nasměrovala ptáka a nechala ho zesrat celej můj obejvák? Jak by se asi líbilo liškám, kancům, datlům a jinejm zvířatům, kdybych jim chodil srát do nor, hnízd a bůhví čeho ještě? Nikdy jsem netušil, že tak malej pták může za dopoledne nadělat tolik hoven co já po tejdnu nesraní!!!

Pospíchám...

5. července 2011 v 19:27 | Spěchátor
Proč lidi jezdí jako šílenci?