Srpen 2011

Motýli v břiše

28. srpna 2011 v 19:58 | Lovec motýlů
Mít motýli v břiše není moc příjemný. Zvlášť, když víte, že JÍ uvidíte až za dlouho. Já v takovým stavu jsem. Ano mám břicho plný motýlů, ale musím si počkat. Do výplaty zbejvá ještě hodně času, takže misku s pořádným jídlem jen tak neuvidím.

Prodám důstojnost

26. srpna 2011 v 10:19 | Velebný Důstojníček
A proč? Potřebuju si totiž hrozně nutně koupit novej počítač, plazmovou televizi, ájfoun, ájped, auto a dovolenou pro svojí milenku.
Je mi celkem fuk, že počítač bude měsíc po koupi zralej do šrotu, příští rok vyjdou nový a lepší ajfouny i ajpedy (který samozřejmě budu chtít taky). Ani mi celkem nevadí, že mi milenka zahejbá a vypadá to, že za chvíli uteče s jiným.

Rád bych, aby všichni moji pseudopřátelé, kterýma se obklopuju viděli jak si žiju v luxusu, jak si umím užívat života a rozhazuju plnejma hrstma. Jsem pro to ochotnej obětovat naprosto všecko co mám jen, abych se moh bavit a užívat si.

Vyhrává ten, kdo nabídne vyšší cenu.

To jsou votázky

25. srpna 2011 v 21:08 | televizní divák
Dneska jsem viděl nějakou reportáž z pohřbu nějakejch zavražděnejch lidí. A dostal mě reportér, kterej po pohřbu položil otázku pozůstalý: "Je vám to líto? Jste smutná?"
To bych se z tého doslova posral. V příštím životě chci vymejšlet debilní otázky do reportáží...

ZTP hraje na kytaru

24. srpna 2011 v 20:48 | Budoucí pan guitarist
Abych svůj volnej čas netrávil jen pasivníma činostma jako je čtení filozofickejch textů v latině, válením u vody (tímto zdravím svojí budoucí rakovinu kůže), rozhod jsem se, že se začnu učit hrát na kytaru. Jakožto budoucí nejlepší kytarista všech dob začínám od akustiky, stejně tak jako začínala Eva od Jarmila než se dostala k Vaškovi. Po shlédnutí několika videí na jůtůbu jsem si řek, že to může bejt docela jednoduchý a tak jsem se do toho pustil...

Ženský X Chlapi

23. srpna 2011 v 11:12
Byl jsem s kámoškou na čundru. Bavili jsme se. A pak z ní vypadla věta, kterou od ženskejch slýchávám dost často. Bylo to něco ve smyslu "Chlapi jsou blbý".

Ptal jsem se proč. Bylo mi řečeno, že když nám (chlapům) ženská něco naznačuje, že to prej nechápem, protože potřebujeme všecko slyšet upřímně a na rovinu, bez okras. Jako spousta mejch kamarádek je i tahle svobodná. Stěžovala si, že už jí proklouzlo spousta chlapů, protože nechápali její náznaky.

A tak jsem jí zeptal, proč nejedná s chlapem na rovinu, když ví, že my chlapi to tak máme nejradši a hlavně to chápem. Nebylo mi odpovězeno. Tak jsem jí řek, že by to měla jednodušší, když to řekne na plnou hubu. A že jsou vlastně divný ženský, protože furt mluví v náznacích, kličkách a tajenkách, i když jim byl nadělen mozek, aby mohly mluvit naprosto bez přikras.

Tak kdo je teda vlastně divnej? Jsem z toho zmaten.

Příběh životopisu část I.

18. srpna 2011 v 12:56
Takže Vás zdravím.
Tímto článkem začínám svou rozsáhlou a pravděpodobně nekonečnou novelu o cestě jednoho životopisu elektronickým éterem (ano tím plynem). Tento příběh bude z kategorie Tragikomický s převahem komedie. Místy bude malá vsuvka ze současné či historické události spojené s tímto příběhem. Jména si fintovně zatajíme, takže se nikdo nemůže cítit ukřivděn...
Deme na to:

Příběh životopisu
Náš milý životopis (aby sme byli moderní, tak mu dáme jméno CV), měl pěkný život, ale chtěl také přidat svoji trošku do mlýna a proto se vydal na pracovní trh - byl odhodlání, ale také očekával, že boj bude silný (ne jako za komančů, že "měl každej práci" - kuchař dělal pilota, traktorista navrhoval nukleární hlavice), přestoi vše šel vstříc s úsměvem. Bohužel zde bylo několik faktorů srážející náš CV na zem. Bohužel trpěl chorobou zvanou Student BezPraxus - bohužel se k tomu přidal i symptom ČástečnéhoÚvazku, takže náš CV to neměl jednoduché, ale on veděl o svých nemocích a byl odhodlán svoje slabosti překonat a doufal, že nikdo nebude jeho poznamenání brát příliš vážně a pude to obejít pílí a pracovitostí (přece jen byl budoucnost národa:D).
CV si provedl interní průzkum a vsýledek byl 70% nezodpovězených žádostí a 5% "úspěch" v pozvání na pohovor, zbylé procenta byly ponechány na možnost uplacení rumem..
Hodně lidí ho podporovala a už se již chystala první hostina na jeho počest, ale CV ji odmítl, že to oslavíme až po úspěchu (zpětně se to ukázalo jako špatné rozhodnutí - odborně řečeno to prokaučoval )... Jelikož jeho interní průzkum byl trochu vedle, došlo k internímu selhání a lidé odpovědni za chybu byli převeleni do uklízečské party..
Příběh začíná prací "Sbírače jahod" (jméno pozice je též zatajeno) - byla to ideální práce, bohužel se nacházela trošku dále od jeho bydliště, ale náš neohrožený CV to nebral v potaz a vydal se tam. Bohužel v době výběrového řízení se nacházel na zahraniční konferenci "Jaký knoflík zvolit k modrožlutým trenkám". Šmoulinka (slečna z personálního ho poctila svým telefonem) - toto je policejní přepis:
Šmoulinka: Dobrý den, mluvím s panem cívíčkem.
CV: Yes, to sem já.
Š: Volám ohledně pracovní pozice Sbírače jahod
CV: ANo ano (tady jsi nejsem jist zda nepadlo ještě jedno "ano" a pravděpodobně to mělo vlivl na celý zbývající rozhovor - aneb teorie 3xano (viz další článek))
Š: Mohl byste přišmoulovat v třetím kvartálu žní?
CV: Bohužel jsem stále na zahraniční konferenci (pořádanou Gargamelem)
Š: TO je celkem přismoulované až našmoulované... Budeme Vás ještě kontaktovat...

CV byl lehce zklamán, ale jak se říká "Bude hůř"... Ale za chvíli (3 dny) to přišlo, Šmoulinka volala znova - v podstatě zde byly dvě možnosti: 1) pozvání na rande
2) pozvání na pohovor
3)nabídka pojištění proti špinavým trenkám .. ANo á vím, řikal sem dva,ale holt nakonec jsou to tři
4)nabídka na ředitele (ano to byla nejpravděpodobnější možnost)

Šmoulinka: Zdary mluvim s panem Cívíčkem
CV: Ja. (tady sem chtěl ukázat, že jsem jako multikulturně a multijazykově založenej)
Š: Hele Jardo, tak mi nakonec to výběrový řízení odložíme a počkáme na tebe. Chápeš? (tady zase ona chtěla ukázat, že zná i jiné jména - jako jarda)
CV: JUpííííííííííííííí (a tak to pokračocalo dalších 15 minut a pak mi došel kredit) ...

Takže mi nakonec napsala ejmal, tak sem si hovyzved na poště, kde na mě všichni čuměli jak jantaří (asi protože jim nikdo emajly nepíše, ha sem moderní) .. Takže CV byl v extázi (byl to jeho první intelektuální orgasmus) a oslavy pomalu začali, ale jen tak decentně jelikož nic nebylo ještě jisté a v té době se stále nacházel v Grgamelovně ( a tam je poveleno mít cojtus (i intelektuální) až po válce (ano po válce))....
Připravil si na mandlu svuj nejlepší oblek, sám si ho vyžehlil, takže si pak musel jít koupit další, páč s vypálenou dírou na zádech by to asi nebyla nejlepší reprezentace. S blížícím se pohovorem napětí stoupalo a počet vykouřených cigaret byl cosinus kvadratu Marlboro.
Teď taková malá vsuvka - CV je velmi poctivý a pravdomluvný. Takže když v pracovní nabídce "Sběrač jahod" bylo napsánou výhodou "skriptovací sbírání podlístků", tak on samozřejmě nenapsal, že to umí a samozřejmě se ja č*ráks e to nemusel učit víkend před zmíněným pohovorem.¨
Tak to je pro dnešek vše. Příšte se zaměříme (na 2 minutovým pohovor a následn nepochopení vtipu a dalšími uchvacujícími událostmi - částečně i ze zeměpisu) ...
Zdary

Takže sem zpět

18. srpna 2011 v 11:39 | TrenkyNaRuby
Takže po stáži v zahraničním blogu se opět vracím na své bývalé místo (do svého domova). Doufám, že ste tady přežili s tzim jantarem od vedle :D


O2 mě sere podruhý 2.část!!!

15. srpna 2011 v 21:19 | Pí Ár von O2 |  Boj s vrchností
Předchozí články zde a zde. Vemu to rychle, páč už si to moc nepamatuju. Je to přece jen 14dní a já se navíc vždycky snažím zapomenout na škaredý zážitky.

Ať žije...

10. srpna 2011 v 0:02 | Zedník
Dneska mi měnili okna za plastový. Díky tomu jsem si potvrdil, že Neurol dokáže zahnat i deprese z bourání bytu.
Ať žije... NeurolSmějící se

Kdo nic nedělá...

8. srpna 2011 v 21:02 | Nicnedělátor
...nic nezkazí.