Září 2011

Kontrola výrobního procesu

24. září 2011 v 17:04 | Auditor
V letošním roce jsme zavedli nové postupy, takže provoz je čistější a výroba efektivnější. Kvalita výrobního procesu stoupá závrátným tempem. Proces je naprosto kvalitní od té doby, co zde dělám kvalitářku. Zvýšila se kvalita výrobního procesu o 23% za poslední rok. A to jen díky postupům, které jsem zavedla. Jsme první v kvalitě procesů. Získali jsme 53 certifikátů, 7diplomů a 25 ocenění od naprosto nezávislých auditorských firem, kterým jsme zaplatili. Naprosto nezávisle.Hmmm. Milá kolegyně zákaznící si ale stěžují, že dodáváné pečivo je gumové hned první den.
Víte já jsem tu přes kvalitu výrobního procesu. Kvalita výrobků jde mimo mě... Ale výrobní proces je zde naprosto dokonalý.

Bejt jako někdo

19. září 2011 v 21:25 | Jsem David
Mami dostal jsem čtyřku z češtiny. Ale David dostal pětku. David mě nezajímá, zajímáš mě ty.
Tati dneska jsem dostal dvojku, to jsem dobrej viď? No a co měl David? Jedničku. A proč má David jedničku a ty dvojku? Měl bys zabrat. Rodiče maj radši Davida než mě. Chci bejt jako David. Já nejsem Já. Jsem David. Nevadí mi, že popřu sám sebe. Je mi to fuk. Když se budu tvářit jako někdo jinej, tak mě všici budou mít rádi. Budu mít samý úspěchy a všechny stránky svýho vlastního já zadusím. David je NEJ. A když snad nebudu ve všem jako ON, tak budu brát prášky na depku. Volte Davida!!

Recept na trvalé štěstí

15. září 2011 v 21:47 | Řeznickej pes
"A nebude to bolet?" ptá se paní Kvapilová. "Nebude, nebojte se. Celý proces je rychlý, bezbolestný a na jeho konci budete o dost šťastnější a vydrží vám to do konce života. Podívejte se, vy si tady sednete. Já vám oholím malou část hlavy, touto vrtačkou vám udělám malinkatou dírku do hlavy vrtákem číslo 20, pak vám do té malinkaté dírky strčím tuto vývrtku. Moment. Sestři, kde je ta vývrtka? Tady pane doktore, včera jsme s ní přece otvírali víno. Aha, ano. Takže tuto malou vývrtku vám zavedu do hlavy, ucítíte malé šťípnutí jak navývrtkuju mozek a pak ho vytáhnu tou malou dírkou velikosti dvacet. Přesně jako když jsem včéra tahal špunt z lahve. No a na závěr uslyšíte malé mlasknutí to jak váš mozek opustí dutinu lebeční a najednou jste šťastná. A bude to příjemná změna."
"Aha tak to jsem ráda pane doktore. Já měla strach, že to bude bolet" "Doba pokročila paní Kvapilová. Dřív se to všecko tahalo nosem a anesteziovalo se dřevěnou nebo železnou palicí, dneska už jsme jiný machři. Jóo holt pokrok je pokrok."

Lepší budoucnost musí počkat

12. září 2011 v 21:27 | Čech
Věnováno nám všem, kteří nadáváme u piva, televizí a na internetu na to, jak se máme blbě a přitom pro lepší budoucnost nejsme ochotní ani zvednout zadek.

Mám sestru zrůdu

11. září 2011 v 21:18 | Bratr taky zrůda
I přesto, že název článku nezní lichotivě budu v tomhle článku mojí ctěnou sestru velebit a vynášet do nebe. Přece jen to tady vobčas čte a tak si to u ní musím udělat dobrý až se budu na starý kolena pokakávat, aby mi měl kdo utírat řiť. Název článků slouží k přilákání senzacechtivejch sadistickejch hyenozrůd, který umí číst.

Konečný seriál

11. září 2011 v 19:08 | Zfetovanej scénárista
Petr je heterosexuální gáj. Chodí s Vlastou. Oba řeší problém páč Vlasta otěhotněl. Nikdo neví proč, když Petrovi před lety zjistili malou hemživost bičíkovců a Vlasta je chlap. Vlasta má však děsivé tajemství. Předtím než se z něj stal Vlasta, tak byla Vlasta. Josef miluje Petru až za hrob, ale přitom miluje i Terezu. Miluje jí několikrát týdně. Terezu Josef nebaví a několikrát usnula, ale neví jak mu to má říct. Nechce zranit jeho romantickou atletickou duši. Josef skáče do výšky. Skákal, než si zlomil nohu. Teď dělá hrobníka. Petra něco tuší, ale neví co, takže netuší vlastně nic. Jen občas o svém tušení rozmlouvá s Terezou. Tereza soucitně kýve a ukliďnuje Petru, když začne v záchvatu hysterie hýkat. Mirek je naivní dušín má dvě děti. Obě děti jsou starší než on. Mladší Jiřince je 52 a Vašík letos oslavil rovnou stovku. Byla to pěkná oslava. Vašík při sfoukávání svíček umřel na rozedmu plic. Jiřince Mirek řekl že Vašík usnul. Jiřinka je prostoduchá, takže této nevinné lži uvěřila. Vašík už je taky prost ducha.

Katce je 12let. Má syndrom vyhoření a proto se řeže tupým nožem. Ráda čte bravíčko, ale nemá na něj peníze, takže každých 14dní přepadává trafiku a bravíčko krade. Našla si přítele. Je nádherný, inteligentní a vypadá na 20 i když je mu třináct. Ve škole je premiantem, protože měl na vysvědčení i dvě čtyřky. Mají idylický upřímný vztah. Chodí spolu 7let a už si dali první pusu. Franta má Katku rád, protože má větší prsa než její vrstevnice. A navíc se umí i pěkně líčít, takže na Katčině obličeji nejsou stopy po žádných vrstevnicích, všude jsou jen vrstvy makeupu. Frantovi se akorát nelíbí jak se Katka řeže a neví jak jí to má říct. Proto jí řeže taky a doufá, že Katce dojde proč to dělá. Katka několikrát málem vykrvácela, ale pořád to nepochopila, tak jí Franta začal řezat ještě víc.
Teď má Katka i modřiny, ale je spokojená, protože Franta je ten nejlepší, kterýho mohla mít. Jednou jí napsal na facebook "Už neřež!" Katce se to líbí a líbí se to také Kláře, Fioně, Lubošovi, Radkovi, Mirkovi, Jitce a dalším 1321lidem. Katka to nepochopila a tak nic neřeší místo, aby se přestala řezat.

Primář Cvok, který vede psychiatrickou kliniku má také deprese a tak musí navštěvovat psychologa. Terapie je účinná, protože Cvokův doktor je i vesnickým veterinářem a tak má zásobu oblbováků. Je mu 30 a trpí neodvratným pocitem, že brzo umře, po jeho smrti se z něj stane ropa a lidi ho napustí do auta nebo rozlejou v nějakým zálivu. Je to odborník na slovo vzatý.

Já vám dám 19%

9. září 2011 v 17:55 | Sedlák s rozumem

Člověk nemusí bejt žádnej génius přes ekonomiku, aby věděl, že když se zvýší DPH tak to nutně neznamená vyšší příjmy do rozpočtu. Když maj lidi pořád stejně peněz, ale zvyšujou se ceny, tak je jasný, že za stejný prachy se nakoupí míň věcí než dřív. A lidem po zaplacení výdajů na bydlení a podřadný jídlo nezbudou peníze na jiný věci. Třeba na všemi oblíbené spotřební (většinou zbytečný) zboží, předražený ale luxusní dovolený atd...

Nu ale nevadí. Přece jen 19% ještě není tak moc. Do 100% DPH ještě zbejvá hodně. A navíc zvedat se dá donekonečna, že. Nechtěl bych nějak podceňovat inteligenci naší vlády, ale takovýhle kroky na podporu rostoucí ekonomiky může dělat jedině blbec... No, ale nebudeme remcat a hezky půjdeme navštívít přátelské banky ať nám opět půjčí nějakou tu korunku. Ještě, že je tu máme, ty nás dycky podrží. Pojďme společně adoptovat nějakého bankovního úředníka s celou rodinou.

Když se nad tím člověk zamyslí, tak bejt ve vládě nebo i v parlamentu/senátu je jediný povolání, ve kterým podřízenej (volenej politik) nařizuje co smí/nesmí dělat nadřízenej (občan). Nebo jste někdy zkusili v práci říct šéfovi, že vás sere (pro slušňáky kaká) jakej je to vyžírka a měl by vám dávat víc ze svý vejplaty?! Asi těžko co.

A ještě jedna věc, když už jsme u tého jídla. Nemyslíte si, že by se u tohodle druhu zboží měla spíš přičítat Daň z ubraný hodnoty (DUH).

Zrušte peníze

6. září 2011 v 22:45 | ČNB
Nejsou peníze. Je to slyšet ze všech stran. Není na hasiče, policajty, silnice, zdravotnictví, školství, vejplaty, důchody, podpory v nezaměstnanosti. Prostě není na nic. Vlastně pardon. Na něco přece jen penízky jsou a vždycky budou. A to na nákup bomb, dálkově řízenejch střel, bombardérů a financování válek. Vlastně ne válek, ale na šíření demokracie a ochranu civilistů před zvěrstvama těch špatnejch. A není lepší prevence než civilisty povraždit z vejšky, naprosto anonymně. Dyť je to fuk, jsou to jen čísla. A navíc na mrtvolách už se nedá páchat žádný zlo, že. Takže ochrana civilistů=úkol splněn.

Když peníze nejsou, tak není možný je používat. Když není možný je používat, tak je můžem zrušit. Jenže, kdo by nás pak ovládal? To přece nejde, nějak ty ovce musíme udržet na uzdě.

Zpravodajství na klíč

4. září 2011 v 21:26 | Djd s.r.o
Nemám rád, když lidi nadávaj na to, jak je k nim život nespravedlivej a přitom dřepí u televize a žerou křupky. I já jsem kdysi takový býval, ale došlo mi, že štěstí se musí kopnout do řitě, aby si člověka všimlo. Proto bych vám dnes rád představil firmu, kterou jsem kdysi dávno založil a dodnes prosperuje. Možná vám název firmy Djd s.r.o nic neřekne, ale s našimi službami jste se určitě už nejednou setkali, i když vám to asi nedochází. Dovolte mi, abych vám dnes představil firmu Divákjedement (zkráceně Djd s.r.o), která se zabývá vytvářením zpravodajství na klíč.
V zahraničí se tomuto typu produktu říká "Instant news"

Umřít hlady. Bosej a nahej

1. září 2011 v 20:32 | Hladová nahá mrtvola

Rozhod jsem se neutrácet peníze za krámy, zbytečný, nepraktický věci, umělý jídla, zeleninu bez chuti, ovoce bez chuti. Mám toho prostě dost. Mám chuť na rajče, tak chci, aby chutnalo jako rajče. Honí mě mlsná, chci párek. Telecí párek z TELECÍHO masa. Potřebuju tričko, boty, bundu? Chci něco, co mi padne, bude to k něčemu a vydrží to pár let, když se o danou věc budu starat…