Říjen 2011

Vynálezy způsobujou demenci

31. října 2011 v 18:45 | Lenochod
Cca před dvěma lety jsem napsal článek "Náboženství způsobuje demenci".
Dneska bych chtěl seznam věcí a činností, způsobujících demenci rozšířit. A to o vynálezy.
Je to blázen, řeknete si. Vždyť vynálezy pomáhaj lidem překonávat překážky, umožńujou hendikepovanejm chodit, slyšet. Díky nim se spousta lidí nemusí v práci namáhat, těžkou práci dělají stroje atd... Ano to je sice pravda, ale každá flaška má dvě strany, jak se v naší léčebně říká.

Eurozone made in China

28. října 2011 v 17:54 | Wang Theo Chang
Léta spousta z nás nadávalo na Čínu. Padělaj oblečení, elektroniku, nářadí a prostě všecko co se padělat dá. Čajna byla vždycky ta komunistická země, kde se dělá za rejži a proto tam spousta velkejch firem přesunula výrobu. Čínani byli podřadný lidi, levná pracovní síla. Levně se tam dalo všecko vyrobit, následně dovézt do různejch zemí světa a prodat s obrovským ziskem. Lidský práva/nepráva jdou stranou, oči se zavírají nad spoustou nešvarů. Čína taky byla všem k smíchu. No jo jenže pak se "něco" zvrtlo a s Čínou už si přestali vytírat prdel na nejvyšších místech.
Místo toho se celá Evropa plazí na koberečku před tou samou Čínou, kde je ten zlo fuj nejhnusnější komunismus na světě. Číná má totiž obrovský množství peněz a nějak už nevadí, že je tam komunismus/socialismus/lidová demokracie (nehodící se škrtněte), hlavně že tam maj dost prachů. Nikdy jsme Čínu za nic nekritizovali, nikdy pro nás nebyla Čína a Číňani podřadný, nic na Číně nám nebylo k smíchu. Čína je nejlepší. Jen hlavně ať nám půjčí nějaký penízky. Jsme za to ochotný v každý domácnosti v eurozóně ubytovat 10čínskejch dětí. Proč si dělat výčitky? Budou peníze? Budou. Padnou nějaký podmínky ze strany Číny? Padnou. To je fuk hlavně, že se měšec naplní aspoň na chvíli než ho zasejc rozdáme (rozkrademe). A pak že důstojnost si nelze za prachy koupit. Hahaha. Koho rejži jíš, toho píseň zpívej.

Můj slavnej otec

15. října 2011 v 14:54 | Slavný syn
Málokdo ví, že můj otec je slavná osobnost. Ne teda v ČR, ale na Hawaii. A ti, kterým jsem to říkal, mi nevěří. Proto dneska chci ukončit všechny vtipy a narážky na mojí osobnost. Mám dost řečí, že jsem deprivovaný dítě bez dostatku lásky, který si vymýšlením kompenzuje pocit méněcennosti z dětství.

Je třeba zachránit banky

6. října 2011 v 21:17 | Bohatý občan
Barroso navrhl celoevropskou záchranu bank. Vstaňte a zatleskejte hrdinovi. Banky. Vlídné instituce, plné krásných, milých, vstřícných a hlavně chudých bankéřek a bankéřů. My ty banky potřebujeme k životu stejně jako vzduch!!!

Moje...(ne)vaření

5. října 2011 v 16:18 | Hladovej kostlivec
Už nějakej ten rok žiju sám (rozuměj odstěhoval jsem se z mamahotelu-před rokem).
Všecko bylo krásný, slunce zářilo každý můj den, obloha bez mráčku. Jenže pak se to všecko pokakalo. Zjistil jsem totiž, že umět uvařit cca 10jídel nemusí stačit na celej život. A tak jsem se dal do vaření. Teda do pokusů.

Jak jsem se stal dospělákem

3. října 2011 v 21:46 | Dospělák
Často mi bylo vyčítáno, že se na svůj věk nechovám dospěle.