Listopad 2011

Kolik D může mít film?

30. listopadu 2011 v 19:56 | 3D pornorežisér
Mysleli jste si, že 3D film je konečná? Ale kdepak...

A zase ta krize...

30. listopadu 2011 v 11:11 | Dr. Chláchol
Pořád se o ní mluví. Prej přijde druhá vlna krize.

Jak to vše začalo

27. listopadu 2011 v 17:12 | Honorables
Spousta našich čtenářu se ptá, jak to vše začalo - jak se tak skvělá dvojice, jako jsme my dva, dala dohromady. A já Vám to dnes povím - lepší jeden obrázek než tisíc slov:

Mystery zaměstnanec

23. listopadu 2011 v 15:40 | Udavač
Sem tam kouknu na nějaký nabídky práce, abych věděl na co se mám připravit až budu na pracáku. Svoje vysněný povolání - braní peněz za lenošení, jsem sice nenašel, ale za to jsem objevil jinou pozici. Jednalo se o "Mystery zaměstnance"

Končí svět

11. listopadu 2011 v 16:05 | Nostradámova teta
Již dlouho sem neblogoval, jelikož sem si chystal svůj článek - jak se říká v nejlepším se má skončit a protože dneškem končí svět, tak si nechám svůj nejlepší článek na konec. Pokud někomu už to teď příde nudný, tak to ani dál nečtěte, páč to bude eště nudnější.
Říká se, že na světě existují osoby, které jsou "nadanější" než ty ostatní a že někteří z nich mají dar !vidět" do budoucnosti. Kdysi dávno (asi tak před 5 minutama) sem si myslel, že je to ptákovina a že nic takovýho neexistuje, ale prozřel sem. Dalo by se říct, že sem se znova narodil, abych zvěstoval tu zprávu o konci světa. V důsledku to znamená, že sem se narodil, abych Vám řek, že všicí chcípnem. Takže teď si řikáte, že se asi jeden z těch jantarů, co chodí s cedulí končí svět a když jim to náhodou nevýde, tak se vymluví, že zapoměli v tý kalkulaci podělit trojkou a že to teda bude až přístí trimestr. Ale já takovým nejsem - já svoje tvrzení, svoji vizi můžu vědecky dokázat.
Jelikož náš ministr Kalouskojc dělá test z gramotnosti z ekonomie, tak mi si uděláme test z gramotnosti z astronomie - Která je nejbližší hvězda poblíž Malého trpaslíka? ... No tak ta ani náhodou... Je to Rumperus III. Myslíte si, že se na základě náhodného postavení hvězd vůči Slunci se dá určit jaký bude mít nově narozený člověk vlastnosti (bez závislosti, jestli se narodil nějakýmu vepříkovi vlastnícímu McDonald nebo makáči na rýžových polích v jižním Laosu (schválně, kdo ví, kde je Laos)??? .... Ano má. to je přece samozřejmé. Myslíte si, že se dá vyčíst budoucnost z čar na ruce? (bez závislosti, zda tam máte nějakou jizvu, bez závislosti na práci, kterou odvádíte, bez závislosti, zda ste někdy slyšeli o vaně a mejdle).. Ano samozřejmě, že se dá. Tak teď si všechny tyto údaje zapamatujte.
Tak teď všechno, co ste si zapamatovali, zapomeňte, páč to byla snůška nesmyslů....
A teď vážně - měl jsem vizi - a ta vize byla reálná. Dnes je magický datum 11.11.2011 (nehledě na to, že magický datum bylo v 11.11.1111), ale což, tady jde spíš o interpretaci....
Takže teď k mojí vizi - v podstatě to nebyla ani vize, páč to bylo reálný ... bylo to asi takhle:
VIděl jsem ve své vizi pohřeb, šel sem blíž a šlápnul sem na hrábě a čvachnul sem si jí do ksichtu - po pár větách, které se hodí na pochmurnou atmosféru pohřbu, šel sem blíž se podívat, kterýho bílýho koně to zase Berdych pochovává a vtom sem zahlíd svoje jméno na náhrobku - šok byl nepopsatelný. Pátral sem jak je to možný - takový čirý a mladý jura jako já. Byl sem přenesen o týden zpět, kde se vše odehrálo - zdražili mi moje nejoblíbenější věci - skripta. A jelikož mám trochu střevní potíže a moc neposiluju svěrač, tak sem se poto a tak rychle sem běžel do mého oblíbeného krámu s nahradníma trenkama s názvem "Problém? hmm u nás je to vytrenkovaný" (fintovní název ... ok ten původní sem zapoměl, tak sem si vymyslel jinej)... Jenže tam přichází další krize - zdražili mi trenky .... Jak sem již zmínil svoje střevní problémy, tak se si švíknul do textilu eště jednou - byl sem z toho tak zmaten až sem si dal kebab a jelikož nemam rád jídlo ze psa, tak sem připoto znova ... Takže sem třikrát posranej jel do svýho ráje - Božkov ... jenže tam mi řekli, že zdražili ... Z toho sem měl návaly na prsou, ale jelikož sem měl prázdnej žaludek, tak sem se nepo (což přišlo až za chvíli po konzumaci zaručeného burčáku v květnu).... Tak sem si řikal, co já teď, tak sem si řek, že si dam aspoň jednu lehkou Petru a uvidim, co dál (jelikož nejsem impulzivní týpek) - tak semn zašel do trafiky a paní v trafice mi řekli, že zdažili i cigára - teď už lítly i zásoby na zimu ... Začal sem na paní řvít, jak já chudej student k tomu přidu, že jako takhle to nejde, že to budu hnát až na vládu.. Tak sem šel za Kalouskem a on mi ani nenechal domluvit a fláknul mi jí ... A jelikož nejsem impulzivní týpek, tak sem si koupil Ak47 a zastřelil sem se (což mě ani tak nevadilo, že sem byl 6x posranej, ale spíš ten fakt, že mě zmlátil brejloun) - ano původní plán bylo zastřelit Kalouska, ale jelikož sem rozenej pacifista a vždycky mě zajímalo proč ty lidi v těch filmech koukaj do tý hlavně tak sem to taky zkusil ....... A to je můj příběh ...
Pokud se chytrý čtenář (ne ty ne) zamyslí, zjistí, že sem řikal, že všicí zemřou, tak sem měl namysli jenom mě, ale pokud bych to napsal na začátek, že zemřu jen já, tak by to nikdo nečet, páč to by znamelo málo krve a dnešní době hollywoodskejch krváku, kde není alespoň 2 tuny krve, je to o hovně (a to mluvim jenom o romatickejch filmech) ....
Takže zdary v posmrtnym životě ...

Pozvánka na příjemnou akci

11. listopadu 2011 v 7:45 | (Ne)příjemný (re)akcionář
Sdružení vegetariánů a veganů ČR ve spolupráci s Vlád'ou ČR si vás dovoluje pozvat na jednodenní akci, která se koná 19.11.2011 v obci Hlady v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Miluju upřímnost

10. listopadu 2011 v 9:40 | Upřímista
Je to tak. Mám rád upřímný lidi. Sám se snažím bejt taky upřímnej a proto každýmu upřímně lžu. A upřímně taky nesnáším lidi, který mě upřímně kritizujou a já vim, že maj pravdu.

Prostituce není běžná

8. listopadu 2011 v 21:01 | Neptun na suchu
Možná jste si všimli reklamy jedný česko-polsko-německo-rusko-indicko-seychelsko-africký banky, která tvrdí, že za běžný věci se prostě neplatí. Já si tý reklamy všimnul. Chodím kolem každej den do práce a z práce.

Lidské tělo

5. listopadu 2011 v 16:07 | Poezie
Free poezie prý nemá hlavu ani patu. Rozhod jsem se proto zveřejnit svojí báseň Lidské tělo, která hlavu a patu má.

Lidské tělo

Hlava
prokouřený plíce, tvrdý játra
zničenej pajšl, pískem zanesený ledviny
střeva tlustá a tenká
Pata

Báseň Nehodící se škrtněte

3. listopadu 2011 v 21:06 | Básník Realita
Nehodící se škrtněte
Autor: Realita

Zdraví, nemoci, svoboda,
války, otroctví, rozum,
vlastní názor, konzumenti, lži
pravda, prachy, lidi, přetvářka
příroda, Země
ŽIVOT