Prosinec 2011

Nejhorší vánoce v životě 2.část

29. prosince 2011 v 20:21 | Tragéd
aneb Internet je můj vůdce! Na štědrej den jsem napsal článek Nejhorší Vánoce v životě. Snažil jsem se ho napsat, tak aby vypadal co nejdůvěryhodněji a posloužil mojí věci. Cílem tohohle pokusu na lidech bylo ukázat jak je internet zrádnej a nebezpečnej. A hlavně jsem si chtěl potvrdit domněnku, že jsou lidi jsou schopný vás na místě a na základě jednoho článku naprosto odsoudit. První dojem je prostě důležitej. Výsledek? 142 čtenářů zmíněného článku, 24komentujících, z toho několik nasraných lidí. A pár diagnóz mýho zdravotního/duševního stavu.
Svět chce být klamán, tedy budiž klamán.

Je libo jíst beton?

29. prosince 2011 v 15:34 | Zemědělec
Ale vy jste říkal, že toto je zemědělská půda pane. A já vidím jen rozpadlý montážní haly, zdevastovaný obchoďáky a prázdný sklady. Ano jistě, že je to zemědělská půda. Tady kdysi stával Lidl, tady Tesco, támhle se vyráběly televize. Za televizema se montovali auta. Parkoviště tu bylo pro 10tisíc aut. Než z toho udělali průmyslovou zónu, tak se tu pěstovalo zelí, rajčata, brambory, česnek... Teď jak všechno padlo, obchody zkrachovaly, tak je tu pod těma halama spousta volný zamořený zemědělský půdy. Buď si ty haly zboříte a nebo je prostě necháte spadnout. Beztak už v nich nikdo nic vyrábět nebude.

No tak to já se zajedu podívat ještě jinam. To klidně můžete, ale je to všude stejný. Haly, sklady, bejvalý obchoďáky, parkoviště a zase haly, obchoďáky, parkoviště, sklady. A co lidi jedli? No nechali si jídlo dovážet ze Španělska, Číny a pak se všecko kupovalo v těch obchoďácích támhle. Všichni jsme se smáli a nedomejšleli budoucnost. Teď a tady. Víc nás nezajímalo. Většina z nás měla nadbytek. Krámy byly 24h denně otevřený, ovoce a zelenina 365dní v roce. Koho by napadlo, že to takhle skončí. Třeba zrovna tohle pole, na kterým stojíme jsem kdysi prodával já. Předtím se tu pěstovali nejlepší zelí v celý Evropě. No a pak jsme si řekli na co pěstovat zelí, když tu můžeme nasazovat hlavičky bárbínám? A tak se všecka volná půda zalila do betonu. Nezbylo jediný místečko. Docela slušně jsem si na tom vydělal. A ne jen já. Myslíte, že kdybych pěstoval zeleninu a smrděl hnojem, tak mám tři mercedesy, dvě milenky, letní byt, barák a chatu s bazénem? No to jste asi upad, člověče.

Nejhorší vánoce v životě

24. prosince 2011 v 21:13 | Zasranej život
Tak máme po Vánocích. Pro mě to byly nejhorší vánoce v životě.

Jak jsem zabil vaší kravku

23. prosince 2011 v 18:17 | Vrah zvířat
Tenhle článek navazuje na článek předchozí. Je mi jasný, že dlouhý texty každýho votravujou a nikoho to nebaví číst.

Jsem vrah a pokrytec

23. prosince 2011 v 15:24 | Masožravá hyena
Vždycky jsem myslel, že jsem celkem slušnej a poctivej člověk. Bohužel před několika měsíci jsem byl vyveden z omylu. Celkem mě mrzí, že jsem žil tak dlouho ve lži. A myslím to upřímně.

Čtyři minuty hudby

23. prosince 2011 v 12:00 | ...

Pošli mi ozdobu, pošli mě do prdele

18. prosince 2011 v 20:11 | Nic posílat nebudu
Pošli mi ozdobu, maminka mi za to koupí novej DOTYKOVEJ mobil, kterej se dá ovládat i jazykem. Pošli mi ozdobu a dostanu televizi. Pošli mi ozdobu a já se z toho radostí poseru, protože dostanu novej vibrátor. Když mi pošleš ozdobu tak budu mít ty nejštastnější vánoce v životě, protože dostanu notebook. A příští rok mi pošli další, protože chci ještě spousta dalších DRAHEJCH a ZBYTEČNEJCH věcí.

Definice slova Prdel

10. prosince 2011 v 16:12 | Dr. Zadek
To jsem tak neměl co dělat a zadal do googlu slovo prdel. Vyskočila na mě definice slova prdel z český wikipedie. A je to geniálně prostý.

Daruju peníze

9. prosince 2011 v 17:48 | Filantrop
Nestačí mi sponzorovat rodiny nuznejch bankéřů, stát děravej jako cedník, ale rozšířil jsem okruh obdarovanejch i o revizory v mhd. A to pořád nejni konečná. Kdo chce peníze ať se přihlásí, páč mam dobrou náladu.

Hypochondrova přísaha

7. prosince 2011 v 20:54 | Doktor z nor
Je tady volný pokračování nekonečnýho příběhu z lékařskýho prostředí. Tentorkát jsem byl navštívit ortopeda, rehabilitoložku, zubařku a já nevím koho ještě.