Leden 2012

Těhotenský rum

29. ledna 2012 v 20:31 | Reklama za peníze
Náš největší výrobce rumu se rozhodl vyjít vstříc svým zakaznicím, které nemohly v době těhotenství pít svůj oblíbený nápoj a přišel na trh s rumem pro kojící a těhotné ženy.

A opasky praskají

26. ledna 2012 v 20:25 | Prodavač opasků
Milá EU tady máš 38 miliard z našich peněz. Je to půjčka, kterou nemusíš vracet. Použij to na zalepení černejch děr. Ne opravdu nám to nevadí. Utáhneme si ještě víc opasky. Je nám fuk, že už naše občany opasky stahujou tak, že pomalu ani nedýchaj. Pro svět uděláme cokoliv. Hlavně, když budeme mít pověst vynikajícícho spojence. Peněz je mezi lidma pořád dost, co jsme neprohráli v kartách, případně v arbitrážích můžeme vyhodit oknem jinak nebo jen prostě rozdat. Českej národ se uskromní. Proto tu jsme. Ne fakt to nikomu nebude vadit a když jo tak se stejně zmůžou jen na plkání u piva, nebo psaní a rozesílání článků po internetu. Na nějaký jiný protesty nejsou Češi dost odvážný.

Ano milá EU musíme ti pomoci, protože z tebe čerpáme několik miliard ročně. To je důležitý. Nejde nám ani o to, že za těch pár miliard jsme přestali bejt potravinově soběstačný, protože jste na všecko zavedli kvóty. Jak jsme štastní, že můžeme všecko dovážet, hlavně aby to bylo levnější. Fakt je nám jedno, že nebudeme schopný svojí zemědělskou produkcí uspokojit potřeby našeho národa v případě krizí. Ne, ne prostě je nám to fuk. Je nám jedno, že musíme přijímat zákony, které nám diktujete. Jistě ano už běžíme. Proč myslíte, že se tatíček Masaryk a jiní snažili, aby jsme se dostali z područí Habsburků? Přece aby jsme mohli poslouchat někoho jinýho. Sovětskej svaz, USA, EU. Vždyť je to jedno, my jsme na rozkazy zvyklí. Klidně si o nás dál otírejte svoje mastný ústa. Je třebo přeleštit botky?

Cože volá USA? Chcete napadnout Irák, protože má jaderný zbraně? A zkoumali jste to nějak? Ne, ano samozřejmě vám bezmezně věříme. Ne vy nemusíte nic ověřovat. Vaše slovo stačí, protože vláda USA se nikdy nemýlí. Před 60ti lety jste nás osvobodili za to při vás budeme stát, i když vypustíte jaderný bomby. Jistě by jste to udělali v dobré víře a pro záchranu demokracie.
Rádi vám pomůžeme s dalším osvobozením světa. Naše armáda je skvěle vycvičená. Stojí to sice peníze, ale USA je náš kamarád. Co bychom pro vás neudělali. Jo a ještě Afganistán? No jistě tam taky pošleme svoje žoldáky.... Peněz máme dost. Pomáhat v šíření demokracie nám působí neskutečnou radost. Jak dlouho tam můžeme zůstat? Jak dlouho budete chtít můj pane... Peněz máme na rozhazování dycky dost. Vládneme přece jednomu z nejoddanějších ovčích stád na světě.

Teď zase Francie a Velká Británie na drátě... Tady se dveře netrhnou. Libye. Ano samozřejmě. Ochrana civilistů před krvepolitím? A jak to chcete provést? Shazováním bomb? To se mi moc nelíbí. Že s tím souhlasí i USA... No tak to je jiná. Zachraňte ty civilisty před bídnou smrtí. Shoďte na ně bomby. Koneckonců humanitární bombardování je náš vynález. Už jsme to vyzkoušeli v Jugoslávii a fungovalo to výborně...

Ekologie na prd 3.část

26. ledna 2012 v 13:38 | Biologus Ekologikus
Celá událost se stala v jedné malé, nenápadné, nanicovaté firmičce...

Až zas půjdete nakupovat

17. ledna 2012 v 19:29 | P.R. manažer Ničeho
tak si vzpomeňte na následující krátkej dokument.

Nový rok bude skvělý

13. ledna 2012 v 21:55 | Rumhilda
Jelikož už je 13. den novýho roku, tak bych moh napsat něco na blog. Celej minulej rok se nes ve znamení pesimismu, beznaděje a podobných kravin. Nový rok proto začneme optimisticky.