Březen 2012

Prodám levná vejce (ne moje)

19. března 2012 v 18:53 | Drobný EKOzemědělec
Všici víme, že v ČR máme vaječnou krizi. Ví to dokonce i v Německu, kde už omezili prodej vajec na hlavu. Jelikož tak trochu fušuju do ekozemědělství, tak bych pro čtenáře měl zajímavou nabídku.

Smysl života?

17. března 2012 v 15:40 | Životopisec
Mnoho učenců před námi se snažilo přijít na to, jakej je smysl lidskýho života. Nikdo na to nepřišel. Takže jsem na to musel přijít opět JÁ a otevřít všem oči. Vlastně všem ne, jen valný většině.

EKOjídlo

16. března 2012 v 15:56 | Recyklace s.r.o |  Z vašich emailů..
Jistě si všichni všímáte článků a tv pořadů, které se poslední dobou zaměřují na nekvalitní potraviny. I já jsem se v několika článcích o tomto tématu zmínil. Všichni si stěžujeme, že jsou obchody plné sraček a přitom to všecko stejně kupujeme, protože je to levné. V žádném médiu doposud nedostala prostor druhá strana-výrobci potravin. A já jsem se to rozhodl napravit. Do mé schránky dorazil, z emailové adresy ekojidlo@semelemevsecko.hu, zajímavý mail od Celosvětového svazu výrobců potravin.

Prodám smrt sebevrahům. Zn.:levně.

14. března 2012 v 16:30 | Doktor Cynický
Tak jsem se zase dostal k pc, abych sepsal další zážitky z ORL. Ne že by se mi do toho chtělo, ale je to zřejmě moje věčný téma (týdne).

Ministři se dohodli

8. března 2012 v 11:41 | Cool boy
Ministři se včera (před rokem, před volbama) dohodli, že se nebudou mrazit důchody a taky že zůstanou zachovány dvě sazby DPH. Budou změněny jen jejich výše-od příštího roku bude snížená 90% a zvýšená 120%. Děkujeme za pochopení.

Můj kamarád doktor

5. března 2012 v 14:33 | Milovník doktorů
Moje problémy s ušima mají za následek to, že jsem se téměř dokonale spřátelil s mým ušařem. Sice si neví rady s problémem mejch uší, ale povídá se s ním skvěle. No prostě za těch 30Kč to stojí. Už chápu proč ty důchodci tak rádi chodí k doktorům.