Květen 2012

Děti posedlé ďáblem. Bůh s námi.

30. května 2012 v 16:52 | Věřící
Včera jsem se zúčastnil jedné akce byla to oslava nějakého pana Brichty, který slavil 30let na scéně české pop music. Na tu akci jsem šel pouze ze zvědavosti, abych zjistil co je u dnešní mládeže populární. A byl jsem zhrozen všudepřítomným satanismem, sexismem a nacismem.

Virus v pračce

29. května 2012 v 16:46 | Whirl Paul
Koupil jsem si pračku, která má připojení k internetu. Můžu tak porovnávat dobu praní, spotřebu vody a elektřiny s ostatními uživateli na internetu. Dále můžu sledovat statusy mojí pračky na Facebooku a poslouchat jekot bubnu na Myspace. Pračka má také samozřejmě zabudovaný email klient. Pračku mám 14dní a najednou začala dělat podivné věci. Ztrácí se mi ponožky, prádlo smrdí a z emailu whirlPaul@hungar.ch mi chodí podivné spamové zprávy, které mi nabízejí změkčovače vody, ztvrďovače penisu, prášky na praní, tablety na špínu a nějaký antivirový program. Objednal jsem si tedy antivir, poslal číslo mé kreditky s pinem a od té doby se mi ztrácejí peníze. Chodí za mnou neznámí lidé, že prý chtějí abych jim vypral špinavé peníze a já nevím co s tím.

Poslal jsem jí tedy do servisu, kde mi bylo sděleno, že mojí pračku napadl virus Změkčovač vody 2.3, Žrout ponožek 6.0 a to vše v důsledku toho, že jsem se občas podíval na www.latexoverpadlo.it
Tímto bych chtěl varovat všechny před koupí pračky Whirl Paul

Jak mě sere PMDP

17. května 2012 v 21:13 | Namručenej vobčan
Nejdřív bych pro neznalý chtěl upřesnit co je to PMDP. PMDP je zkratka jedný kravský instituce, která "funguje" v Plzni. Je to prostě místní dopravní podnik. A teď k tomu čim mě nasral. Než začnete číst, tak bych rád upozornil, že tenhle článek píšu v afektu, takže budu strašně sprostej.