Červen 2012

Cítim se bezpečně

28. června 2012 v 21:35 | Aštar Šeran
Vždycky jsem měl tak trochu strach. Ale poslední dobou se začínám cítit bezpečně. Jak by ne, když každej muj krok sledujou na ulici kamery, lze vysledovat můj pohyb pomocí GPS nebo mobilu, pes mi neuteče protože má čip.
V autě mám též GPSku. V tramvaji jsou kamery, na hajzlech jsou kamery. Na letištích a v obchodech jsou bezpečností rámy, díky nimž už v Kauflandu žádnej hnusnej zloděj neukradne ani rohlík. Díky tomu se prostě cejtím bezpečně na každým kroku. Nebojim se ani močit a kadit v lesíku, protože vím, že i tam mě hlídají nastražený kamery.

Jsem prostě jako v peřince. Vlastní máma mě takhle poctivě nehlídala.

Rychločlánek

28. června 2012 v 17:15 | Rychločlánkař(ka)
Zjistil jsem, že se na netu rozbíhá nemoc, kterou jsem interně nazval psaní blábolů. O to horší je, že lidi píšou nejen o ničem, ale hlavně jsou jejich bezpointní články moc dlouhý. Jako vždy půjdu příkladem a začnu psát už jen krátké a výstižné články, které pointně popíší mojí náladu, problémy a údalosti, prostě vše co mě zaujalo nebo potkalo. Bude to rychlý a stručný, což je v dnešní době, kdy máme málo času na tak důležitý činnosti jako je čučení na TV, plkání na internetu a chlastání po hospodách, nejžádanější. Takže.

Slušnost aneb to jsou kšefty

26. června 2012 v 21:35 | Kupec benátský
Před nedávnem jsem prodával jistou věc. Lístek na koncert. Ozvalo se mi několik lidí. Snažil jsem se je odbavovat tak jak od nich přicházely maily. První napsala jakási slečna, že ten lístek bere. A rozjel se kolotoč.

Voda...

21. června 2012 v 18:59 | Saharista
V našem satelitním městečku neteče už druhej den voda. Což by nebylo tak strašný, páč k pití si stejně kupujeme vodu balenou, která je kvalitnější než kohoutková. Ale nejvic mě hněte, že nemám co napustit do bazénu v těhle vedrech. Moji sousedi jsou naštvaný tak jako já, protože máme všici bazéni ale naprosto vyschlý. Je to k ničemu mít bazén bez vody.
Taky jsme se shodli se sousedama, že je blbý, když se nám hromadí doma špinavý nádobí, protože nám nefachaj myčky. Samozřejmě by jsme to mohli mejt rukama, ale na co když máme myčky a navíc nádobí mejou rukama jen socky. Není čim mejt auta, bez vody se prostě nedá žít.

Jak jsem psal vejš voda na pití mi nechybí, balená to jistí nebo si dáme nějaký archivní vínko, ale strašně mě sere prázdnej bazén a špinavý nádobí... Voda je k hovnu.