Červenec 2012

Vypnout válku? Jde to!

30. července 2012 v 21:14 | Většina
Hele mámo v Afganistánu zase začala válka. No a co? Přepni to dávaj, ordinaci v růžový zahradě. Umíraj tam lidi. To je mi fuk ani nevim, kde ten Afganistán je. Dej už tam konečně tu ordinaci, včera napadli Čestmírka. A hele fotbal. Budeme se radši dívat na něj. Co je mi do nějaký války, Čestmírek je mi taky u prdele a skoč mi pro pivo.

Válkama se netřeba zabejvat, nejblíž se dostanou akorát do našich obýváku a zatím je můžeme kdykoliv přepnout. Ale co až se začne něco dít za našima okny? Co budem dělat? Nejlíp bude zatáhnou záclony a pustit si nějakej pěknej pořad a čekat jestli se to přežene. Dycky se najde někdo, kdo si nechal zvětšit prsa, vždycky se někde "náhodou" objeví kalhotky při vystupování z auta... Na co vnímat věci kolem sebe, když je všude plno sexu, nahotinek, hodnotných seriálů, chlastu a další zábavy. Proč si kazit život, když se můžeme "bavit"?

Bydlet nebo bořit?

29. července 2012 v 21:35 | Bořek Ničitel
V Irsku se budou bořit prázdné domy. Zhruba 224 000 neobydlených domů, které zůstaly po "krizi" v roce 2007 v Irsku (článek na seznamu) a já se ptám kolik je asi tak v Irsku lidí bez domova? No jo je lepší všecko rozflákat než to dát lidem zadarmo nebo malej peníz. Když na tom nevydělám, tak ať z toho nemá nikdo nic. Sláva a 3x hurá!

Jak se dělá výzkum

29. července 2012 v 19:22 | Vědec |  Z vašich emailů..
Do našeho mailu vymyslim@kraviny.hu dorazil mail následujícího znění.

Budu ideální otec

28. července 2012 v 15:09 | Matka
Umím vařit jen smažák s tatarkou a hranolkama. Pivo a cigára dětem samozřejmě taky koupím.

Hajzl

25. července 2012 v 19:06 | Nedoceněný hajzldědek
Tento článek bych chtěl věnovat svému šéfovi.

Bloger nejsem a radim

12. července 2012 v 20:19 | Nusuzu Heiaki
Chtěl bych poradit všem blogerům, aby přestali dřepět na řitích a šli se podívat někam ven. Venku je krásně (když nebydlíte v Práglu), tak to využijte a nehnijte furt jen u počítačů a televizí.

Tour de hrob

7. července 2012 v 14:42 | Neználek
Nechápu proč maj některý cyklisti ve zvyku jezdit vedle sebe. Nejsem žádnej pravidelnej řidič vozu, ale když jede po silnici na který v jednom pruhu jedou vedle sebe dva cyklisti a v druhym pruhu tři cyklisti a auto, tak jsem celkem dost nasranej a občas nevím kudy mám jet, abych někomu nepřekážel. Chápu, že je cyklistika koníček pro spoustu lidí, ale snad by jsme mohli jezdit aspoň za sebou nebo si musíte povídat i po cestě na kole?

Strojky na džus

2. července 2012 v 21:14 | Pomeranč
Dlouho jsem přemejšlel proč se začalo používat spojení Human resources-lidské zdroje a teď mi to došlo, takže bych rád prozradil to tajemství...

Chcete se ráno probouzet...?

1. července 2012 v 21:35 | Jehova
Ve čtvrtek u mě doma zazvonili nějací staří lidé. Chvíli jsem na ně čuměl jako péro s gauče, vypadali příjemně. Pak spustil ten pán, abych si od nich vzal pozvánku do nějakýho domova. Nevím jestli mě zvali k sobě domů nebo chtěli pozvat ode mě ke mně. Na tej pozvánce stálo: Chcete se každé ráno probouzet plni optimismu? A tak jsem jim jen odpověděl: "Díky nechci". A tím to skončilo.

A pak že se jen mladý lidi snažej vokrást starý lidi. Ve čtvrtek chtěli starý lidi okrást mě-mladýho člověka. Ale to neví, že mojí duši už ukrad démon alkohol:o)))