Říjen 2012

Nejužitečnější vynálezy: papír

31. října 2012 v 18:56 | Hajzlbába
Dneska bych chtěl začít novej seriál, kterej jsem nazval pracovně Nejužitečnější vynálezy. Od novýho "seriálu" si neslibuju naprosto nic a to je nejlepší předpoklad pro to, aby dopad stejně tak jako většina mejch seriálů-prvním a posledním dílem. Dnešní téma bude papír. Každej ho denně používáme, vyskytuje se kolem nás v různejch podobách a přesto ho někdy přehlížíme. Nebudu vám tu cpát nějaký vejcucy z wikipedie, páč takový články si dokáže najít i průměrně cvičená opice od Berouska a takový lidi můj angažovanej blog určitě nečtou.

Jeden velkej mejdan

28. října 2012 v 20:00 | Autor mejdla
Taky už ve vašem obchoďáku začaly Vánoce? U nás už jo.

Budu chválit i vás

27. října 2012 v 9:37 | Chval Řepický z Machovic
Netřeba se zmiňovat o tom, že žijeme v ideálním světě. Všichni o tom přece víme. Nikde nezuří žádný války, maximálně jen rozšiřování demokracie a svobody, což je skvělé pro všechny. Konečně i v Afganistánu, Iráku a Libyi dostali lidi šanci jakou jsme dostali i MY po roce 1989. Konečně i oni budou mít toaletní papír, vložky, banány, hamburgery a cocacolu ke každému jídlu. Můžeme cestovat kam chceme. A když na to nemáme, jsou k dispozici výhodné půjčky od empatických bankéřů v dobře padnoucích sakách. V obchodech najdeme mnoho druhů exotického jídla. A navíc skvěle vypadá, takže zapomeneme i na to, že nemá chuť. Na nemoci existuje spousta prášků, který léčí (příznaky). Na každýho pracovníka je 0,00005 pracovního místa, což je taky asi super. Alkohol si můžeme koupit i s přidanou hodnotou metylakoholu. Je to prostě všecko supr. Ale jedna věc se vytrácí a to lidský vztahy.

SocDep

22. října 2012 v 18:56 | DepSoc
Trocha tej podzimní deprese...

Kolem tebe spousty lidí
známý, neznámý i kamarádi
Přesto cejtíš se sám
Všichni jsou daleko vzdálený
a ty trpíš

Měls pocit, že přátele máš
když je potřebuješ tak kde jsou?
Nikdo nemá čas
A dny letí necháváš to bejt
najednou ze dnů měsíce jsou
a ty pořád doufáš...

Dvanáct měsíců rok už dává
sociální deprivací trpíš
ani prášky už nepomáhaj
tabletou lidi nenahradíš

Zavřel ses v bytě a lidi už neřešíš

Od korunky

18. října 2012 v 19:32 | Aukristán
I já jsem si založil účet na Aukru. I já jsem začal rozprodávat majetek, kterej už nepotřebuju. I já jsem doufal, že dávám slušnou cenu a že na tom neprodělám tolik. I já jsem občas optimista, většinou ve špatných chvílích.

Životní moudro

16. října 2012 v 17:01 | Nasávač mouder
Seděl jsem včera v čekárně u doktora. A z jedné vzdálenější čekárny jsem zaslechl životní moudro, podle myšlenky šlo o velmi moudrého člověka, který řekl toto: "Kde jsou ty časy, když jsme takhle vysedávali v hospodě u piva. Nestálo to tolik peněž a byla u toho aspoň větší sranda."

Stáří není jen senilita, pomočování a otravování v MHD, ale i moudrost.

Lenost někdy zabíjí

6. října 2012 v 18:32 | Lenoch
Většina z nás je líná. Proto nemá cenu psát o tom, že i já jsem lenoch. Chtěl bych se dneska zmínit o lenosti trochu jinak. A vysvětlit proč lenost někdy může zabíjet. Lenost bych rozdělil na dvě podlenosti a to lenost mírovou a lenost válečnou. Ano opět slovo válka. Chápu je to už nuda, když pořád píšu o válce. Asi by bylo lepší psát o sluníčku a běhání na louce plný pampelišek, ale když mě něco sere tak to jinak neumím. Pokud chcete žít v blažený nevědomosti, tak si můžete přečist mojí Báseň. Kdo nemá čas na čtení a nebo přemýšlení tak ať radši nečte.

Fio 9Kč

5. října 2012 v 17:33 | Holota a žebrota
Nedávno jsem byl v bankomatu se svojí FIO kartou. Chtěl jsem zjistit kolik peněz mám na účtu. Tak jsem se podíval. Co vám budu povídat nebylo tam ani prd. (My idealisti přispívající na každou prkotinu věčně nemáme peníze.)
O pár hodin pozdějc jsem zjistil, že mi za výpis zůstatku na účtu, kterej jsem si nechal zobrazit na obrazovku bankomatu jiný banky, bylo naúčtováno 9Kč. Ano maj to napsáno v ceníku, ale 9Kč za takovou prkotinu? Od tý doby mám strach se podívat do internetovýho bankovnictví, aby mi náhodou taky nenaúčtovali nějakej poplatek. Fííííjo!

Potřebujete věci?

4. října 2012 v 20:50 | Zábavný skřítek
Máte problémy se sehnáním novýho mobilu? Strašně toužíte po nový televizi, protože ta vaše už je rok stará? Sháníte hadříky, o kterejch v časopise napsali, že jsou COOL pro letošní jaro/léto/podzim/zimu?

Výprodej zdiva

3. října 2012 v 20:54 | hOBI leták
Máme nejlepší šanci nakoupit cihly, ploty, hradby za výprodejové ceny.