Listopad 2012

Nákupy s ochrankou

29. listopadu 2012 v 18:43 | Hlavní podezřelý
Vždycky, když jdu do krámu tak se na mě nalepí nenápadná ochranka, jejíž zvláštností bývá celkem pravidelně to, že je naprosto nápadná.

Má pravdu ten chlapec

28. listopadu 2012 v 19:05 | Oves44
Ať už si myslíte o Landovi co chcete, tak musíte přiznat, že ve svým slavným Slavičím proslovu měl v mnohým pravdu. Dnes a denně čteme články, vidíme v TV, že se krade a nikdo není potrestanej (z těch opravdovejch zlodějů) a tak jsme všici otupělí, protože každej den někdo něco ukradne, někdo někoho zavraždí atd... Jak se zpívá v písničce Řeka od Rapsodů: "...stereotyp tupí kamenům hrany..." je to tak. Čím dýl jsme krmený, tím víc nám to plní životy až všecko vezmeme za svý a uděláme z toho něco "normálního"=něco co se děje tak často, že by bylo nenormální, kdyby se to nedělo:D

Jak se staví sen

25. listopadu 2012 v 17:52 | Snovačka pokoutní
Představte si, že jste magnát kterej vlastní firmu. Třeba na výrobu amarounů. Jmenujete se třeba Abdul Sahlám a jste rodilej němec. Vyděláváte milióny ročně, ale chcete vydělat ještě víc a vidět se na stránkách Financial Times hned vedle Mirka Kalouska nebo ve Forbesu místo nejzámožnějšího prodejce kopírek jna světě a shodou okolností vlastníka PPF, ale jak to udělat?

Diskuze o sexu

25. listopadu 2012 v 11:56 | Hledač smyslu
Nedávno jsem hledal novej mobil. Nedotykovej, bez operačního systému. Ano jsem starej člověk, protože "...telefony klasický konstrukce kupují starší lidé..." Ne že bych teda telefon potřeboval, ale když mám spoustu volnýho času tak ho trávím internetovým sněním, což je hledání věcí na internetu, který naprosto nepotřebuju ale chci a nakonec si je nikdy nekoupím. Zároveň mě oslňuje obrazovka monitoru, což je zhruba stejnej fetiš jako sledování televize... Pročítal jsem různý fóra, články a v rámci demokracie je pod každým článkem diskuze. Většina diskuzí má pozoruhodnou vlastnost, že se dřív nebo pozdějc odrtrhne od tématu a nakonec je všecko o něčem jiným. A na konci bezpečně víte, že nevíte nic.

Útulek pro psy

24. listopadu 2012 v 17:58 | Venčitel cvičitel léčitel
Dneska jsem se byl podívat v útulku, hned jsem začal venčit psy. A hned jsem se zamiloval...

Nejužitečnější vynálezy: Excel

20. listopadu 2012 v 20:14 | Gill Bates

Co se týká papíru, máme jasno. Geniální vynález je ovšem taky aplikace s názvem Excel, kterou jistě všici znáte. Je tu další článek z nejkratšího nekonečného seriálu Nejužitečnější vynálezy.

Vegetariáni v pravěku

19. listopadu 2012 v 17:47 | Kopčemova teta
Je temná noc, v nedaleké jeskyni se ovšem svítí. Kolem ohně se krčí několik postav. Při bližším pohledu zjišťujeme, že jde o skupinu zarostlých mužů oblečených do ekokůže, kteří kuchají jakési zvíře...

E-knihy zabíjejí, abstinence taky

11. listopadu 2012 v 19:13 | Numero ůno
Dneska jsem měl vizi. Poslední dobou je mívám (nebo mývám?) často, protože jsem začal holdovat směsi do ostřikovačů a fridexu. A v tý vizi se mi zjevila budoucnost.

Smysl života

10. listopadu 2012 v 19:23 | Bejvalej snílek
Včera jsem byl na brigádě ve skladu. Sklad jako kráva, hromady lidí, který pendlujou sem a tam s různejma krabičkama, balíčkama, fóliema, paleťákama, pípání skenerů atd... Jedno však měli všichni nebo aspoň většina stejný - prázdný výrazy ve tvářích. A tam mi včera secvaklo.

Jsem...

9. listopadu 2012 v 23:37 | Všudybud
...z toho všeho co se děje u nás (v ČR) i ve světe zhnusenej, tak že se mi o tom nechce ani rozepisovat. Ale je fajn, že máme demokracii, banány, toaletní papír a nebankovní půjčky bez ručitele.P.S.:kdo koupí naší budoucnost?