Prosinec 2012

Novák taky stávkuje

22. prosince 2012 v 17:34 | Bejvalej Stávkokaz
Rozhod jsem se připojit ke stávce, kterou ohlásila Kerria na svém blogu. Místo psaní článků udělám něco pro svý zdraví a budu se přežírat a vožírat.

Jsem zklamán

22. prosince 2012 v 10:23 | Klamhistorik
Je to špatný. Konec světa nepřišel a je to bída.

Ztělesněné zlo

19. prosince 2012 v 19:02 | Inkvizitor
Možná vás někdy napadlo jak vypadá ztělesněné ZLO. Je to postavička s rohama, kopytem a chlupatým vocasem. Pro někoho zas vypadá zlo jako šéf. A podle jiných je zlo úplně jinačí. Zlo má jméno Vítězslava Baborová.

Co mě dneska nasralo

8. prosince 2012 v 18:37 | Nasírací panák
Sobota, volnej den. Bude krásně řeknete si. Ráno nákup a pak klid, ale vono prd. Teď bych rád upozornil, že se začínám podruhý vytáčet, takže budu sprostej. Každej den vás musí nasrat aspoň jedna debilita. Případně součet několika nabalujících se debilit dohromady a pak z toho je zkurvená celá sobota. Záležitost o který se dneska zmiňuju mě sere už delší dobu. Jde o ty posraný peníze jako dycky.

Export/import to Poland

8. prosince 2012 v 13:05 | Becher Klub
Nastal čas vánoční, takže období upřímný radosti, nehraný lásky, záchvatů štědrosti a nekonečného odpouštění starých prohřešků. Konečně se všichni v klidu usadíme, popovídáme si s rodinou a přáteli, na které nebyl celý rok čas. Zazpíváme si koledy, zapálíme pár stromků, budem lít olovo, rozdáme si dárky z čistý a upřímný lásky, která v nás všech dřímá. Prostě všude je a bude krásná, klidná vánoční atmosféra bez stresu, starostí a shonu. Prostě krásný, klidný svátky jako je známe ze všech předešlých let...
A já bych se s váma chtěl podělit o další z mejch tajemství.

Nová reality show

7. prosince 2012 v 9:53 | Komerční sdělení
Po úspěšné dokončené reality show Farmář hledá ženu jsme se rozhodli k nákupu dalších licencí. Už nyní se můžete těšit na následující reality show:

Firemní nařízení

5. prosince 2012 v 18:45 | Oddělení lidských strojů
Dovolujeme si upozornit naše lidské stroje na firemní nařízení, jehož platnost začíná zítra.