Leden 2013

Zacházení.

26. ledna 2013 v 15:06 | Radon
Nastávající matka. Pracuje v kolbence. 12h denně stojí u pásu. Zákony určujou jaký má mít matka práva a že s ní má být ohleduplně zacházeno. Zákon ale zůstává stát před bránou kolbenky. Uvnitř platí jiný pravidla. Za plotem fabriky už není člověk člověkem ale jen a pouze strojem. Žádný práva, jen povinnosti. Jen 100% výkony. Vše pod 100% je málo. Obětuj se pro svou společnost. Musíš. Potřebuješ jíst, teplo, světlo a jak jinak si na to vyděláš? Naše společnost tě nepotřebuje, ty potřebuješ ji.

Je nám fuk, že něco nosíš pod srdcem. Beztak ten uzlíček skončí tady u nás. Není to otročina-práce, spánek, práce.
V budoucnu požadujeme omezení spánku. Pracuj. Musíš. Chceš mít slušnej život. Potřebuješ peníze. Je to smysl života každýho z nás. Těšíme se až nám vychováš další pracovní sílu. Do tý doby, ale pracuj. Klidně do padnutí, ale PRACUJ!!! Je nám jedno jak se cítíš, co potřebuješ. Důležitý je co chceme a potřebujeme MY! Pracuješ u nás tak buď ráda. Na tvý místo se tlačí deset dalších. Takže jestli nemůžeš dělat tak vypadni. Když nepodáš 100% výkony, tak jsi k ničemu. Sbal se a vypadni. Jsme zvědaví jak uživíš svoje dítě...

Pracuj! Pracuj! Do padnutí! Až padneš tak tě naše oddělení lidských strojů nahradí jiným...strojem.

Musíš

Prodám ČR. Zn: nejnižší nabídce

23. ledna 2013 v 15:12 | Josef Jelínek
Prodám pozemek o rozloze necelých 79000km2. Pozemek je určen pro komerční využítí. Na pozemku je poměrně slušná dopravní síť. Nachází se zde veškeré inženýrské sítě. Je zde cca 10 000 000 pracovních sil, které lze využít pro potřeby podnikání s malými náklady. Pozemek je vhodný pro stavbu montážních hal, těžbu dřeva a nerostných surovin.
Místní "vláda" je otevřená veškerým finančním pobídkám, výše pobídek nemusí být nijak závratná. Investice se vám vyplatí, protože díky ní si s pozemkem můžete nakládat jak chcete. Povoleno je otročení, drancovnání a ničení.

Obyvatelstvo je velmi vstřícné-podle mezinárodní stupnice hrozícího nebezpečí ze strany obyvatelstva se jedná o nebezpečí nejnižší-stupeň hýkající osli.
K udržení poslušnosti obyvatelstva postačí TV, internet, porno, chlast a cigára. Pozemek se nachází uprostřed Evropy tudíž je skvěle situovaný. Neváhejte a využijte tuto neopakovatelnou nabídku. Pozemek je sice pro komerční využití, ale cena je výprodejová tzn. méně než za cenu orné půdy. Neváhejte a posílejte nabídky. Pozemek je též možno rozparcelovat na menší části-Sudety, oblast pro emerický radar atd...

Chcete mě? Prezidentský speciál

21. ledna 2013 v 14:33 | Zdeněk Srstkojc feat Marta Kubišová
Milí diváci, dnes se tu máme dva speciální psy (pány), které bych vám rád představil.

První je Miloš. Je to typické hospodské plemeno. Je zvyklý žít v zakouřeném prostředí, víc než teplým objetím ho zahřejete lahví Becherovky. Je to starší pesan, ale i tak je to pěknej raubíř se smyslem pro humor. Miloš miluje procházky po lese, kde občas pomočí strom, který se mu zdá krásný. Hodí se pro páníčka, kterej rád navštevuje putyky a tráví v nich většinu času a dopřeje mu sem tam nějakou láhev becherova bylinného likéru.

Druhej pejsek se jmenuje Karel. Je to čistokrevnej kříženec z aristokratických kruhů. Zajímavým znakem je, že jeho hlasové projevy občas člověku připadají jako kdyby mluvil lidskou řečí. Je to už starší pejsek a proto často spí, takže by potřeboval pohodlný pelíšek, kde by ho nikdo moc nerušil a on si mohl v klidu dožít. Vaše děti si ho určitě oblíbí, protože... těžko říct proč si ho vaše děti oblíbí.

Kterého si vyberete vy?

Komu není shůry dáno

19. ledna 2013 v 12:44 | Apatykář
Říká se, že slepý lidi maj lepší sluch. Hluchý zase líp vidí, ale co třeba lidi, který maj v hlavě nasráno? Co se u nich vyvinulo jako kompenzace nedostatku rozumu?

Koho volit 2.?

13. ledna 2013 v 18:20 | Bezradný holič
Volby dopadly jak dopadly. Pro mě osobně je to tragédie, protože dva kandidáti, co se dostali do 2. kola je jeden za 18 a druhej bez dvou za 20. Chtěl bych podotknout, že nemáme jen tyhle dvě šance. Existuje ještě minimálně jedna možnost a to je sebevražda. Tuhle možnost volím já, protože nemám koho volit. Se Zemanem je sice sranda, páč hazí samý džouky, možná by pak pomoh zlevnit becherovku, což by moje příbuzný z Polska jistě potěšilo, ale to je tak všecko.

A Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg? Já myslel, že volíme českýho prezidenta a ne nástupce France Josefa. Není mu rozumět, jeho manželka údajně česky neumí ani kváknout, trpí spavou nemocí a není mi prostě sympatickej (asi protože nejsem student a nemám facebook-little rejping). I když chápu, že musí bejt kvalitní, když založil stranu s nejlepším ministrem financí tisíciletí-Mírou Kalouskem.

Na závěr bych chtěl podotknout, že je úplně šumák koho nakonec zvolí ksichtem týhle země, protože se pro nás spodních 9 000 000 nic nezmění maximálně k horšímu a v zahraničí si z nás budou dělat prdel ještě víc než teď. Takže k volbám nejspíš nepůjdu a vyseru se na celou tuhle maškarádu. A můj osobní tip na vítěze? No přece Karel, páč ví že facebook a studenti jsou prostě cool.

Co jsme (ne)chtěli to máme a tak si můžeme gratulovat. Beztak jsme nejchytřejší národ na světě.

Koho volit?

6. ledna 2013 v 18:47 | Trouba
Už se nám blíží prezidentský volby. Zodpovědnější lidi přemýšlej koho vybrat za prezidenta. Volba je to důležitá. I já jsem přemejšlel.

Pořád stejný...

3. ledna 2013 v 18:16 | o
31.12.2012 jsme se jako vždycky na povel vožrali jako čuňata. Bouchlo pár petard, 1.1.2013 nás bolela hlava a konečně nám došlo, že nás všechny čekaj stejný hovna jako minulej rok. Hon za prachama, boj o přežití a plnění snů o novejch autech, televizích, luxusních dovolených a všech těch supr věcech, který musíme mít, aby jsme byli opravdovejma lidma.

Darwin se mejlil

2. ledna 2013 v 17:00 | Antidarwinista
Jak všici víte 21.12.2012 měl bejt konec světa a jak všici víte tak nebyl. Před oním datumem se taky tvrdilo, že nebude konec světa jako takovej, ale dojde k obrodě lidí a konečně začneme používat mozek a stanou se z nás uvědomělý a slušný zvířata dbající na svět kolem sebe bez sobeckých zájmů. A mě se něco takovýho stalo. Došel jsem k poznání, který mě šokovalo. A hned jsem z toho vyvodil důsledky->Darwin se se svojí teorií o vzniku druhů mejlil. Aspoň v případě člověka.