Březen 2013

Potravinovej inspektor

27. března 2013 v 17:48 | Jabko
Viděl jsem na netu záznám z jakýsi reportáže TV NOVA nazvaný Potravinový inspektor. Týpek tam chodí po krámech hledá shnilý jídlo a pak se pokládá zaměstnancům zákeřný otázky jako třeba: koupili by jste si takovou zeleninu, proč tu máte shnilý věci apod... Rád bych se k tomu pořadu kriticky vyjádřil (jinak samozřejmě chápu že blog.cz je součástí skupiny CET 21, takže bych měl pořad spíš vychvalovat ve stylu na čí blog píšeš toho píseň zpívej, ale když já neumím zpívat). Tak tedy...

Hledá se majitel psa

24. března 2013 v 12:45 | Sběratel němých tváří
Každej má svý zájmy, který dělá o víkendech. Mladý v pátek chodí do hospody ožrat si držku, v sobotu spravit se a v neděli leží s mokrým hadrem na hlavě u facebooku a předháněj se kdo vyblil víc zaplacených piv a kořalek. Starší sedí před televizí nadávaj na politiku nebo čumí na kokotiny. A co já s moje přítelkyně dovezená z Polska? My jsme hledali psovi majitele.

Proč stojí ČR za prd

13. března 2013 v 18:51 | Přestupce
Pořád si stěžujete na vyšší daně. Na to jak nám stát hazí klacky pod nohy. Všude samá korupce. Když od nás chce něco stát tak se musí doržovat lhůty a zákony a když potřebuje člověk stát, tak čeká marně.

Pravda o Pánovi prstenů

12. března 2013 v 11:34 | Insajdr
Většina z nás ten film zná. Na světě pobíha mnoho fanoušků pana Tolkiena a všici jsou z něj hyn, protože mají rádi jeho příběhy o Středozemi. Jenže jen pár zasvěcených badatelů (jako já) opravdu ví jak to s pánem prstenů je doopravdy. A přitom je pravda tak jasná, že by na to měl přijít každej kdo jezdí autem. Protože nejsem svině, tak vám prozradím víc v následujícím článku. Cílem mého článku je také to, aby se přestali vyprávět bludy o tomto nádherném alegorickém příběhu.

Pomsta Alfa-tchýně

7. března 2013 v 19:12 | Omega-pseudosamec
Poslední dva články pojednávaly o setkání 8. druhu-setkání s Alfa-tchýní. Svými články jsem nemyslel nic zlého, ale jak se ukázalo v pondělí, tak jsem si Alfu rozhněval. A radím vám, že není radno si zahrávat s takovou bytostí. Stálo mě to 1500Kč.

Alfa-tchýně 2.část

5. března 2013 v 20:14 | Omega-pseudosamec
Za zvuku blackpopové kapely Darkthrone se opět nořím do své paměti, abych z temných slují vytáhl vzpomínky na zážitek s Alfa tchýní. Minule jsem skončil popisováním pokoje a příprav na stěhování...

Alfa-tchýně

3. března 2013 v 13:22 | Omega-pseudosamec
Včera jsem kolegovi z práce pomáhal stěhovat jeho bejvalou tchyni. A musím říct, že ten člověk měl svatou trpělivost. Tu tchýni jsem zažil jen půl dne a stejně bych jí nejradši zabil. Určitě znáte spousta vtipů, ve kterejch hrajou tchýně hlavní roli. Jsou to většinou uštěkaný, zlý a škaredý ženský, který čertví proč, mají dar srát všechny okolo svejma plkama. A takovej prototyp tchýně měl můj kolega. Byla to tchýně všech tchýní a proto jsem jí nazval pracovně Alfa-tchýně. V následujících řádcích se zážitky s Alfa-tchýní pokusím popsat. Berte prosím na vědomí, že nejsem žádnej Stephen King, takže všecko co píšu se fakt stalo.