Květen 2013

Polsko : ČR - 1:0

18. května 2013 v 11:28 | Al Koholik
Je to už týden co jsem se vrátil z Polska. Včera jsem chtěl oslavit svůj návrat do otčiny a taky se tak stalo. Dal jsem si možná 7 piv nic víc. A dneska mě bolí hlava jak střep. V Polsku jsem pil den co den, dalo by se říct, a nikdy mě hlava nebolela. Míchal jsem tam jak blázen. Každej den jsem měl 2 promile minimálně a nikdy to nebylo tak hrozný jako po včerejšku. A to v Polandu nejslabší pivo začíná tám, kde končí nejsilnější český pivo.

To mi vysvětlete jak je to možný. Vypadá to, že Polsko vede 1:0

Zápisky z Polska 3.díl

13. května 2013 v 17:44 | Pašerák koniny
Nebudu se omlouvat za můj výpadek mezi 2. a tímto dílem. Za všechni může moje láska k lidem, tudíž i k vám. Takže abych to shrnul za všecko můžete VY!

Zapisky z Polska den 2.

3. května 2013 v 10:11 | Paserak koniny
Hned na zacatek se chci omluvit za psani bez hacku a carek, ale do Polska tahle vymozenost stale nedosla. Den druhej zacal paradni bourkou takze hned na zacatku bylo jasny ze se polska priroda poznavat zase nebude.

Zapisky z Polska den 1.

2. května 2013 v 19:04 | Paserak koniny
V pondeli 30.4. jsme vyrazili s moji polskou pritelkyni do Polska za jeji rodinkou (maji maly rodiny podnik drive to byla kafilerie dnes velmi slusne vydelavajici reznictvi). Celkem jsem se tesil, pac to jsou prijemni lide a maji zde velmi dobre pitivo o ktere se radi podeli. Jen jsem se snazil vysvetlit, ze bych rad videl neco z polske prirody a nejen vysedaval v hospode... Batoh narvany 11flaskama Becherovky, kerou jsme nakonec v tom zasranym penny sehnali, studentskou peceti a bramborovejma lupinkama po kterejch se svara muze utlouct jsme vysli vstrict jaterni zkaze.