Milá Julie,

5. září 2013 v 17:01 | Tvůj otec
Osud, bůh, Ganéša nebo Aláh chtěl tomu, abys neskončila utřená v závěsu nebo zaschlá na dece a zřejmě proto mi v koupelně v ten správný okamžik uklouzla noha a po 9ti měsících z toho budeš ty, Jůlie. Dočkala ses prvního vítězství-byla si nejrychlejší spermie mezi několika tisíci v mém řídkém ejakulátu. Můžeš být spokojená, protože moje hemživost už není co bývala z důvodu nezřízené konzumace života. Rozhodl jsem se ti napsat tento dopis, abys měla představu co tě čeká.

Po té co vylezeš matce z lůna na tebe čeká jiný, krapet divný svět.

-Pro záchranu lidských životů v určité zemi se musí daná země bombardovat
-čerstvé pečivo jedině z mrazáku
-pravé české ovoce a zelenina se vyrábí ve Španělsku. Stejně tak jako slovenská, francouzská, polská.
-za svůj život proděláš spoustu nemocí. Mnoho z nich budeš mít z jídla, které budeš jíst, ze vzduchu který dýcháš a z vody kterou piješ
-prášky, kterými tě budou léčit ti jen potlačí příznaky a zničí zbytek zdravých orgánů. Ale na to ti také napíší prášky
-až se narodíš už budeš mít spoustu dluhů, ale nic si z toho nedělej, protože tvoji rodiče a prarodiče je mají také. Většina lidí má dluhy. Je to normální.
-aby ses měla dobře tak si musíš utáhnout opasek ale dobře se budeš mít až v dalším nebo přesdalším životě. Je to něco jako byly dřív odpustky
-ve svém okolí tebou budou opovrhovat, v případě že se budeš jakkoliv odlišovat ať to bude oblečením nebo způsobem života
-i přes to, že pro nás jako rodiče budeš nejhezčí a nejlepší dítě na světě, tak tě různé časopisy, televize a internetová média budou přesvědčovat, že jsi škaredá, tlustá nebo nějak jinak nedokonalá. Tito rádci ti taky minimálně 12x do roka budou radit jak se máš oblíkat, jak máš mluvit, jak se máš chovat, kde si máš co nechat odsát případně přifouknout, abys uspěla mezi ostatními, kteří už se těmito radami řídí.
-ve finále to znamená, že se budeš muset od 5ti let líčit a oblékat jako prostitutka. Od 7let začneš používat krémy proti stárnutí, v 10 ochutnáš marihuanu, cigarety nebo alkohol (případně vše dohormady) a nejdéle ve 14ti letech prožiješ svůj první potrat, protože 15ti letý Pepík od sousedů si nedá pozor.
-musíš taky nadávat rodičům jaká je matka píča a otec čurák. Nezapomeň tak mluvit před kamarádkami a potom si přijít domů hezky pro peníze na nový kůl Iphone 10.
-historii a mateřský jazyk se učit nemusíš nejsou důležité
-nesnaž se dopátrat pravdy, radši ze podívej na TV nebo internet, tam ti řeknou co je pravda, kdo je zlý a kdo dobrý
-Pokud tohle všecko zvládněš budeš mít krásný život, protože takovým chováním budeš platnou součástí společnosti.

Abych tě ale jen nestrašil. Je zde i spoustu pozitivních věcí.
-můžeš navštevovat každý den fastfoody. Od nás na ně budeš dostávat peníze, protože nebudeme mít čas dělat ti svačiny a jinak se ti věnovat a to protože budeme s maminkou chodit do práce na 12h směny, abychom mohli mít LED televizi a abychom mohli jezdit 2x do roka na dovolenou do Egypta, protože to je IN. Kdybys byla z mekáčů tlustá nic si z toho nedělej a neboj se že bychom tě poslali sportovat či na nějaký jiný koníček nebudeme na to mít peníze.
-budeš žít v bezpečné době, protože budou všude kamery, které tě budou sledovat na každém kroku aby se ti náhodou něco nestalo. Navíc každý budeme mít čárový kód, aby jsme o sobě věděli kde se nacházíme. Všichni jiní lidé budou preventivně odstraněni, takže ti nebudou moci ublížit
-když nebudeš vědět co dělat v určité životní situaci, tak se podíváš na internet a strýček gůgl ti sdělí přesný postup toho jak máš např. souložit, jak se máš rozcházet, jak máš žít, co máš jíst, co si máš myslet, kde a s kým spát...
-na všecko budou tabletky
-jíst budeš moct co chceš protože všechno bude supr čerstvé (z mrazáku). Sice bude mít všechno univerzální chuť, ale bude to pěkně vypadat. A o vzhled jde především.
-nakupovat budeš taky moct kde budeš chtít, protože na každém kroku bude obchoďák
-nebudou tě otravovat zvířata - vyhubíme je
-nezabloudíš ve škaredých, hustých lesích - vykácíme je
-prostě vše bude ve sterilně čistém, betonovém prostředí

Vlastně můžeš být ráda - život budeš mít jednodušší, nebudeš muset moc řešit ani přemýšlet, protože to za tebe udělá gůgl případně velký bratr, či velká sestra.

Kdybych měl výše uvedené shrnout do něčeho jednoduššího, tak se hlavně snaž nemyslet kriticky a vlastní hlavou jinak špatně skončíš.

S láskou tvůj otec Jan.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | Web | 5. září 2013 v 21:42 | Reagovat

Krásný článek. :-D Doufám, že si to Julie jednou přečte, až bude umět číst... :D

2 Sever-rat Sever-rat | E-mail | Web | 18. září 2013 v 20:14 | Reagovat

Moc dobré, pobavil jsem se...

3 vikik vikik | 9. října 2013 v 21:39 | Reagovat

cista pravda :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama