První a poslední

19. ledna 2014 v 15:17 | Ten prostřední
Jak už to tak bývá, všecko se mění. Když jsme s kolegou začínali blogovat byli jsme mladí, zdraví, vlasatí alkoholici. Nyní je stav takový, že z mého nejlepšího kamaráda alkoholika se, po desítkách let studií, stal zaměstnanec, OSVČ či jednoduše otrok. Mého kamaráda to tak sebralo, že je z toho naprosto v prdeli. Stíhá ho jedna nemoc za druhou, žere tabletek víc než můj osmdesátiletej děda a je prostě zdravotně v prdeli. A to všecko z toho, že si vysnil jaký to po škole bude všecko supr nevrending párty, drahej chlast a levný prostitutky.

No a ze mě se stal téměř šedivý otec od rodiny, chovatel psů, hadů a abstinent. Tyto činosti mi zabírají tolik času, že není čas ani chuť psát nový články. Nejvíc času zabírá ta abstinence, z který jsem tak v prdeli, že musím chodit brzo spát, trápí mne nechutenství, záchvaty obžerství a sebelítosti.

Dnes jsem byl v lese s děckem a jeden dlouhý pohled do korun stromů mi objasnil jak jsou nyní nastavené priority. Dítě nelze odsunout na vedlejší kolej, je třeba dbát na JEJÍ výchovu tak, aby z ní byl člověk, který se dokáže spolehnout sám na sebe. Musí být zdravá, silná a houževnatá, aby mohla přežít v týhle džungli jménem svět. V době kdy se všecko řítí do prdele je třeba vytvořit novou generaci, která nebude tak lhostejná jako my. Je třeba JÍ vysvětlit, že nejdůležitější není člověk, ale příroda, ze který všecko vzešlo.

Uvědomil jsem si, že nejde změnit celej svět hned a najednou. Musíte začít u sebe a postupně na sebe nabalovat další...

Na závěr bych chtěl poděkovat mojí ledničce, která se mnou trávila téměř 4roky svého života. Těch piv co jsme spolu vypili, zábavy, které jsme si užili nejen s rozmrazováním. Jídlo, který mi v ní shnilo ani nepočítám. To jsou všecko věci na který budu vzpomínat. Měl jsem tě moc rád moje rumunská indesitko.

Kdo by chtěl koupit za 3500Kč mojí milovanou indesitku s mým podpisem ať se ozve do komentářů.

Staňte se i vy lepšími ať se za sebe nemusíte stydět!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 David David | E-mail | Web | 19. ledna 2014 v 15:56 | Reagovat

Máš pravdu, drž se toho (té výchovy). :-)

Protože dneska i malé děcka (kolem 6 let) mají super chytrý telefon, tablet, notebook a nevím co. To za nás nebylo a nemyslím si, že je to pro ty děti nejlepší, i když na druhou stranu je to dobře zabaví a rodiče mají klid. :D

2 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 20. ledna 2014 v 17:46 | Reagovat

Myslím, že ty jsi schopný z ní silného člověka udělat. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama